W spotkaniu 3. kolejki włoskiej Serie A Torino FC przegrało u siebie z Hellas Verona 0:1. Cały mecz w barwach gospodarzy rozegrał reprezentant Polski – Kamil Glik.

Jedyną bramkę spotkania zdobył w 66. minucie rezerwowy Artur Ionita, który na boisku pojawił się chwilę wcześniej. Wynik mógłby być inny, ale gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego w 88. minucie. Pechowym strzelcem był Omar El Kaddouri, którego strzał obronił Rafael.
Drużyna z Werony wciąż pozostaje niepokonana w tym sezonie, z kolei zespół Torino nie zaznał jeszcze smaku zwycięstwa.

Torino FC – Hellas Verona 0:1 (0:0)
Gol 0:1 – 66′ – Artur Ionita