Serie A: Brak chęci do gry w piłkę Benevento zatrzymał Romę. Glik z czerwoną kartką

BENEVENTO, ITALY - FEBRUARY 21: Kamil Glik of Benevento Calcio is shown a red card by Referee Luca Pairetto during the Serie A match between Benevento Calcio and AS Roma at Stadio Ciro Vigorito on February 21, 2021 in Benevento, Italy. Sporting stadiums around Italy remain under strict restrictions due to the Coronavirus Pandemic as Government social distancing laws prohibit fans inside venues resulting in games being played behind closed doors. (Photo by Francesco Pecoraro/Getty Images)

Mecz o którym właściwie nie ma co napisać. Roma dziś nie potrafiła, nic jej nie wychodziło, a Benevento po prostu grać nie chciało. 

Sytuacji jak na lekarstwo, tych naprawdę klarownych praktycznie żadnych. Męczarnie zamiast futbolu. Roma dziś jak praktycznie nigdy w tym sezonie nie potrafiła sklecić niczego sensownego. Po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Kamila Glika Czarownice cofnęły się już kompletnie i nie oglądaliśmy piłki nożnej tylko syzyfowe prace Rzymian. Bezustanne wybijanie piłek, opóźnianie gry i padolino przy każdej możliwej okazji to streszczenie poczynań Benevento w lwiej części drugiej połowy.

Jedyne emocje w tym spotkaniu przyniosły dosłownie ostatnie sekundy, gdy w polu karnym gospodarzy był faul na El Shaarawym. Sędzia jednak po konsultacji z VAR-em uznał, że wcześniej w tej akcji był spalony i jedenastkę odwołał. Roma miała szansę podgonić Milan, a po absolutnie koszmarnym dla widzów spotkaniu podzieliła się punktami z gospodarzami z Benevento.

Benevento 0 : 0 AS Roma


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *