Sergio Ramos kuszony przez czołowe kluby Premier League

Sergio Ramos

źródło: twitter.com/SergioRamos

„Daily Mail” informuje, że Manchester United oraz City są zainteresowane ściągnięciem Sergio Ramosa po wygaśnięciu jego kontraktu.

Sergio Ramos jest kluczowym zawodnikiem dla Realu Madryt oraz reprezentacji Hiszpanii. Jednak minionego sezonu zdecydowanie nie może zaliczyć do udanych. Kontuzje zdominowały sezon 35-latka, a to wielokrotnie uniemożliwiało mu występy w bardzo ważnych meczach. Na domiar złego jego dyspozycja wykluczyła go także z udziału w EURO 2020.

Pocieszeniem dla Hiszpana nie są na pewno jego kontraktowe perypetie. Od roku nie umie porozumieć się z Realem Madryt w sprawie przedłużenia swojego kontraktu. Wszystko wskazuje na to, że po tym sezonie chce odejść z ekipy “Królewskich”.

Chętnych na pozyskanie Ramosa nie brakuje. Już teraz w kolejce ustawiają się Manchester United oraz City. Wiele wskazuje na to, że klubem, któremu bardziej zależy na sprowadzeniu doświadczonego zawodnika jest drużyna “Czerwonych diabłów”. Nie jest to tajemnicą, że po zakupieniu Harry’ego Maguire’a, Ole Gunnar Solskjaer naciska przede wszystkim na transfer jeszcze jednego klasowego obrońcy.

Kontrakt Sergio Ramosa z Realem Madryt wygasa 30 czerwca 2021 roku. Po upływie tego terminu Hiszpan stanie się wolnym zawodnikiem.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *