Selekcjoner reprezentacji Polski zaszczepiony przeciwko Covid-19

Paulo Sousa

zdjęcie: laczynaspilka.pl

Paulo Sousa w poniedziałkowe popołudnie został zaszczepiony przeciwko Covid-19. Wiadomość przekazano na portalu “łączynaspiłka.pl”.

Selekcjoner reprezentacji Polski, który poprowadzi kadrę na mistrzostwach Europy zaszczepił się na Stadionie Narodowym. Portugalczyk przyjął jednodawkowy preparat Johnson&Johnson. Reszta reprezentantów Polski również będzie zaszczepiona na zgrupowaniu przed EURO 2020.

– Jestem naprawdę szczęśliwy, że podjęto decyzję, aby wszyscy zostali zaszczepieni, piłkarze i sztab. Dzięki temu będziemy mogli skupić się wyłącznie na treningach i meczach, by dobrze reprezentować Polskę – powiedział trener “biało-czerwonych” – Każdy z nas powinien przyjąć to szczepienie po to, by nasza codzienność wróciła do normalności, a zatem, szczepmy się – dodał.

Wstępna kadra zostanie ogłoszona 16 maja, zaś 1 czerwca poznamy ostateczny, 26-osobowy skład. Przypomnijmy, iż Polacy w turnieju mistrzowskim Starego Kontynentu zagrają ze Słowakami, Hiszpanami oraz Szwecją. Piłkarze zostaną zgrupowani w Sopocie, natomiast trenować będą w Gdańsku.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *