“Nie mamy jeszcze oficjalnych ofert” – Agent Emreliego

Stadion Legii Warszawa

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Mahir Emreli od kilku tygodni jest łączony z kilkoma klubami z Polski. Ostatnio szczególnie głośno mówi się o zainteresowaniu ze strony Legii Warszawa. Emocje studzi nieco agent zawodnika.

Tural Askerov przyznaje, że sam napastnik chce odejść z Karabachu Agdam. Więc negocjacje będą o tyle ułatwione, że latem będzie wolnym piłkarzem. Jednak ustawia się po jego spora kolejka chętnych.

– Mamy propozycje z różnych klubów, negocjujemy na wielu obszarach, ale nie mamy jeszcze oficjalnych ofert. Dlatego wszelkie informacje o przejściu do Legii są bezpodstawne, nie otrzymaliśmy wciąż nic konkretnego od Polaków. Mahirem interesuje się wiele klubów lepszych od Legii, ale nie chcemy niczego deklarować. Póki co zainteresowanych nie brakuje, ale oficjalnej oferty wciąż nie ma. Ani z Legii, ani z innych klubów. Dyskusje w mediach o tym, kiedy poleci do Warszawy i ile tam zarobi nie mają więc na razie wiele wspólnego z rzeczywistością – powiedział Askerov dla Azerisport, cytowany przez Legia.Net.

Emreli kończy dobry sezon w Premyer Liga. Ma na koncie szesnaście trafień w osiemnastu występach ligowych. Z kolei jego zespół przewodzi w tabeli.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *