Scaloni: „Teraz musimy wygrać dwa mecze, aby przejść dalej”
Selekcjoner reprezentacji Argentyny - Lionel Scaloni powiedział po przegranej z Arabią Saudyjską, że jego drużyna ma nadal szansę na wyjście z grupy, mając przed sobą jeszcze dwa mecze w grupie C z Meksykiem i Polską.
"To co na nas czeka to podniesienie się po porażce i zmierzenie się z Meksykiem. Będą trudni, jak każdy na Mistrzostwach Świata. Teraz musimy wygrać dwa mecze, aby przejść dalej" - powiedział Scaloni.
"Oczywiście jest to trudne, ale niezależnie od dzisiejszego wyniku i tak staralibyśmy się wygrać wszystkie mecze"- dodał szkoleniowiec reprezentacji Argentyny.
Po wtorkowych rozstrzygnięciach w grupie C Argentyna zajmuje ostatnie miejsce w tej grupie. Sensacyjnym liderem jest Arabia Saudyjska. Szansa na zrehabilitowanie się Argentyńczycy będą mieli szansę już w sobotę gdzie o godzinie 20:00 zmierzą się z reprezentacją Meksyku.
źródło : aljazeera.com
-

AktualnościFIFA: zwycięski gol Anglii z Norwegią był prawidłowy – analiza nie wykazała kontaktu z instalacjąNowacki / 12 lipca 2026, 13:14
-


AktualnościJude Bellingham odpowiada Thomasowi Tuchelowi po awansie Anglii: „Trzeba być bardziej pozytywnym”Nowacki / 12 lipca 2026, 13:07
-


AktualnościArgentyna pokonała Szwajcarię 3:1 po dogrywce i awansowała do półfinału. Scaloni: „Dziś dużo cierpieliśmy”Nowacki / 12 lipca 2026, 12:47
-


AktualnościArgentyna - Szwajcaria oceny pomeczowe (12.07.2026)Nowacki / 12 lipca 2026, 5:58
-

AktualnościStatystyki z meczu Argentyna - Szwajcaria. Liczby i dane po meczu (12.07.2026)Nowacki / 12 lipca 2026, 5:46
-

AktualnościOceny piłkarzy po spotkaniu Norwegia - Anglia (11.07.2026)Nowacki / 12 lipca 2026, 2:08




































