Saul na dłużej w Atletico Madrid!

http://www.espnfc.com

Zdobywca złotego buta na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy do lat 21 rozgrywanych w Polsce, postanowił związać się z klubem z Madrytu na dłużej. Nowy kontrakt obowiązywać będzie do czerwca 2026 roku.

Saul tym samym rozwiał wszelkie wątpliwość co do jego pozostania w klubie i ewentualnego przejścia do FC Barcelony. ”Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ w Atleti jesteśmy rodziną i nie ma lepszego miejsca dla mnie” taką wypowiedź Hiszpana możemy przeczytać na oficjalnej stronie klubu.

Piłkarz w rozmowie dziękuje również wszystkim swoim kolegom oraz sztabowi szkoleniowemu „Chcę podziękować wszystkim moim kolegom z drużyny oraz sztabowi, za wsparcie, którego mi udzielają” 

Saul do akademii Atletico dołączył w 2007 roku, a już w 2011 roku po raz pierwszy wystąpił w drugiej drużynie Los Rojiblancos, mając zaledwie 16 lat. Sezon później zadebiutował w pierwszym zespole w europejskich pucharach, w meczu przeciwko Besiktas’owi.

Były piłkarz Los Colchoneros- José Caminero  wypowiedział się o 22- latku „Saul jest przykładem dla wszystkich dzieci, które są w naszej Akademii. Przykładem poświęcenia, pracy zespołowej, solidarność na boisku i imponującej jakości (…)”

Autor: Adrian Smoliński    Źródło: www.atleticodemadrid.com


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x