Ferdinand: Saul to świetny dowódca

http://www.espnfc.com

Rio Ferdinand jest zachwycony umiejętnościami Saula Nigueza. Przypomnijmy, iż Hiszpan jest mocno łączony z przenosinami do Manchesteru United.

Według angielskiej prasy Saul mógłby zastąpić Paula Pogbę w pomocy Czerwonych Diabłów. Nadal nie wiadomo, czy Francuz pozostanie na Old Trafford na kolejny sezon.

– Cóż za zawodnik. Od kilku lat pozytywnie zapatruję się na Saúla Ñígueza. Uważam, że to kluczowy piłkarz. Opanowany, spokojny, wspaniała lewa noga – przyznał Ferdinand.

– To świetny dowódca, który potrafi zdobywać bramki i jest bardzo świadomy aspektów taktycznych.

– Jasno widać, że Simeone potrafi dobrze zestawić swój zespół. Środek pola dyryguje całą orkiestrą. Saúl Ñíguez to wyborny zawodnik. W prasie pojawiły się pogłoski łączące go z Manchesterem United, ale możemy tylko czekać. United są łączeni ze wszystkimi – dodał Anglik.

Warto zaznaczyć, że już kilka lat temu głośno mówiono o przenosinach Saula Nigueza do klubu z Old Trafford, jednak ten wolał pozostać w Atletico. Teraz może być inaczej ze względu na obciążenia finansowe klubu z Madrytu, które wynikły z  powodu epidemii koronawirusa.

Być może, wszystkie możliwe do zdobycia pieniądze z tytułu transferów będą na wagę złota. W najbliższych miesiącach powinniśmy się dowiedzieć jakie plany ma kapitan ekipy Cholo Simeone.

Źródło: DevilPage (tłumaczenie), goal.com


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x