Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk, 28.06.2020 | fot. Mikołaj Barbanell

Władze Lechii Gdańsk negocjują z Anderlechtem Bruksela warunki umowy wypożyczenia Kenny’ego Saiefa – poinformował „Przegląd Sportowy”.

Ostatnie tygodnie były bardzo trudne, zarówno dla piłkarzy, jak i kibiców gdańskiej Lechii. W zespole zielono-białych wykryto przypadek zakażenia na koronawirusa. Piłkarze oraz sztab szkoleniowy odbyli tygodniową izolację, po której wrócili do treningów.

Po upływie kwarantanny, władze klubu uaktywniły się na rynku transferowym, na którym poczynania gdańszczan nikogo z krzesła nie zrzuciły. Do zespołu Piotra Stokowca dołączył Bartosz Kopacz, występujący ostatnio w Zagłębiu Lubin. O transferze obrońcy wiadomo było jednak już w zimę.

Jak donosi Jakub Treć z „Przeglądu Sportowego”, Lechia Gdańsk negocjuje warunki wypożyczenia Kenny’ego Saiefa (Anderlecht) oraz Jose Gomesa (Benfica), czyli piłkarzy, którzy w zielono-białych barwach występowali w rundzie wiosennej minionego sezonu.

Rozmowy z belgijskim klubem są na ostatniej prostej i do sfinalizowania wypożyczenia Saiefa pozostały tylko formalności. Inaczej negocjacje wyglądają w Portugalii. Jakub Treć określił je mianem “skomplikowanych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.