Sa Pinto: Jestem zawiedziony postępowaniem Malarza

Ricardo Sa Pinto / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Legia Warszawa w mroźny sobotni wieczór pokonała przy Łazienkowskiej Koronę Kielce (3:0) nie pozostawiając żadnych złudzeń przeciwnikowi. Pokazaliśmy, że jesteśmy mocni – skwitował Ricardo Sa Pinto po ostatnim gwizdku.

– Ciężko było grać obydwu drużynom w trudnych warunkach, na zmrożonym boisku. Zarówno moi podopieczni, jak i Korona, dali jednak z siebie wszystko. Pokazaliśmy dziś, że jesteśmy mocni. Stwarzaliśmy sobie wiele okazji, a przeciwnikowi nie pozwoliliśmy na zbyt wiele – stwierdził portugalski szkoleniowiec na pomeczowej konferencji.

Jeszcze kilka tygodni temu, kibice ze stolicy nie wyobrażali sobie, że w składzie mogłoby zabraknąć Arkadiusza Malarza. Jednak Ricardo Sa Pinto mocno wierzy w umiejętności 19-letniego Radosława Majeckiego, a ten odwdzięcza się znakomitymi występami. Arkadiusz Malarz odniósł się do swojej sytuacji na Twitterze dosyć mocnymi słowami. – Trzy miesiące, trzy pozycje w dół w hierarchii. Nie dam się zniszczyć, chociaż boli kurewsko – napisał 38-latek.

– Jeśli chodzi o wpisy Arkadiusza Malarza – jestem zawiedziony takim postępowaniem. Każdy wie, że jestem zawsze dostępny dla zawodników 24 godziny na dobę. Z Arkiem rozmawialiśmy często, również w cztery oczy. Dla mnie najważniejsza jest drużyna, a nie indywidualności. Mam do wyboru 18 zawodników, nie mogę grać 27 piłkarzami. Takie wpisy przed trudnym meczem mogły zaszkodzić drużynie. Zawsze staram się być w porządku wobec wszystkich moich podopiecznych – tłumaczył Ricardo Sa Pinto.

źródło: legia.com / własne


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *