Rozkład jazdy: 28.04-04.05.2017

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 28.04.2017

17:50. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Skróty meczów (Grzegorz Michalewski)

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Piast Gliwice (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz – z Gdyni)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Krzysztof Przytuła – z Poznania)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lech Poznań – Korona Kielce (Tomasz Smokowski, Maciej Murawski – z Poznania)

20:25. Eurosport 2
Bundesliga: Bayer Leverkusen – Schalke 04 Gelsenkirchen (Andrzej Janisz, Tomasz Hajto)

20:40. Eleven
La Liga: Villarreal CF – Sporting Gijón (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

20:40. Eleven Sports
Serie A: Atalanta Bergamo – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

20:40. Eleven Extra
Ligue 1: Angers SCO – Olympique Lyon (Dominik Guziak, Stefan Białas)

20:40. Polsat Sport
1. liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Miedź Legnica (Szymon Rojek, Andrzej Iwan – z Bielska-Białej)

Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

 

Sobota 29.04.2017

09:25. Polsat Sport Extra
Liga chińska: Tianjin Quanjian – Jiangsu Suning (Przemysław Iwańczyk, Andrzej Strejlau)

12:00. SportKlub
Copa Libertadores: Skróty meczów (Bartłomiej Rabij)

12:55. Eleven Sports
Liga szkocka: Glasgow Rangers – Celtic Glasgow (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

12:55. Eleven Extra
La Liga: Real Sociedad – Granada CF (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Dortmund – FC Köln (Julian Kowalski, Radosław Gilewicz)

15:25. CANAL+ Sport; nSport+
Ekstraklasa: Wisła Płock – Ruch Chorzów (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – z Płocka)

15:30. CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak, Kamil Kosowski)

15:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Southampton FC – Hull City (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

15:55. SportKlub
Liga austriacka: Austria Wiedeń – Sturm Graz (Jakub Polkowski)

16:00. Eleven
La Liga: Studio (Mateusz Święcicki, Maciej Kruk)

16:10. Eleven
La Liga: Real Madryt – Valencia CF (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

16:55. Eleven Extra
Ligue 1: AS Monaco – Toulouse FC (Dominik Guziak, Stefan Białas)

16:55. Polsat Sport
1. liga: GKS Katowice – GKS Tychy (Tomasz Włodarczyk, Tomasz Łapiński – z Katowic)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Górnik Łęczna (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski – z Wrocławia)

18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Crystal Palace – Burnley FC (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

18:25. Eurosport 2
Bundesliga: VfL Wolfsburg – Bayern Monachium (Tomasz Lach, Tomasz Hajto)

18:25. SportKlub
Liga austriacka: Red Bull Salzburg – SV Ried (Łukasz Wiśniowski)

18:25. Eleven
La Liga: UD Las Palmas – Atletico Madryt (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

20:00. Eleven Sports
La Liga: Studio (Mateusz Święcicki, Michał Świerżyński, Magdalena Żywicka)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki – z Gdańska)

20:40. Eleven
Serie A: Torino FC – Sampdoria Genua (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

20:40. Eleven Sports
La Liga: Espanyol Barcelona – FC Barcelona (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

21:55. Eurosport 2
MLS: Orlando City – Colorado Rapids (Michał Zawacki)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński, Andrzej Juskowiak)

22:45. Eleven Sports
Eleven Gol Live (Mateusz Święcicki, Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała, Piotr Dumanowski, Michał Borkowski, Dominik Guziak, Stefan Białas)

 

Niedziela 30.04.2017

11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Roman Kołtoń, Andrzej Iwan, Paweł Wojtala, Wojciech Pertkiewicz)

11:30. Eleven Sports
Serie A: Studio (Mateusz Święcicki, Julian Kowalski, Michał Borkowski)

11:55. Eleven Extra
La Liga: Osasuna Pampeluna – Deportivo La Coruna (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

12:25. Eleven Sports
Serie A: AS Roma – Lazio Rzym (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak)

12:55. CANAL+ Sport
Premier League: Manchester United – Swansea City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

14:25. Eleven Extra
Liga belgijska: KAA Gent – Anderlecht Bruksela (Sebastian Chabiniak)

14:55. Eleven Sports
Serie A: FC Crotone – AC Milan (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

15:00. CANAL+
Premier League: Everton FC – Chelsea Londyn (Bartosz Gleń, Rafał Nahorny)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin (Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski – z Białegostoku)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: FC Augsburg – Hamburger SV (Rafał Sak, Sławomir Chałaśkiewicz)

16:25. SportKlub
Liga austriacka: Admira Wacker – Rapid Wiedeń (Łukasz Wiśniowski)

17:25. Eurosport 2
Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim – Eintracht Frankfurt (Edward Durda, Radosław Gilewicz)

17:25. CANAL+ Sport
Premier League: Tottenham Hotspur – Arsenal Londyn (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Wisła Kraków (Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki – z Warszawy)

18:25. Eleven
La Liga: SD Eibar – CD Leganés (Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński)

19:30. Eurosport 2
Bundesliga: Skróty meczów (Michał Zawacki)

20:00. CANAL+
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski, Maciej Bartoszek)

20:00. Eleven Sports
Serie A: Studio (Dominik Guziak, Piotr Czachowski, Michał Borkowski)

20:40. Eleven Sports
Serie A: Inter Mediolan – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:40. Eleven Extra
La Liga: Celta Vigo – Athletic Bilbao (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:55. Eleven
Ligue 1: OGC Nice – Paris Saint-Germain (Michał Mitrut, Stefan Białas)

20:55. Eurosport 2
MLS: Atlanta United – DC United (Adam Kotleszka)

22:30. CANAL+ Sport
Sport+ (Przemysław Rudzki, Leszek Orłowski)

22:45. Eleven Sports
Eleven Gol Live (Dominik Guziak, Mateusz Święcicki, Filip Kapica, Tomasz Ćwiąkała, Marcin Gazda, Michał Mitrut, Stefan Białas)

 

Poniedziałek 01.05.2017

09:00. CanalPlus.pl
Radio Canal (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda, Maciej Murawski)

10:00. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski, Tomasz Smokowski)

11:00. TVP Sport
Oko w oko (Jacek Kurowski, Andrzej Szarmach)

13:00. Eleven
Championship: Skróty meczów (Marcin Grzywacz)

16:00. Eleven
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)

17:00. Eleven
Ligue 1: Skróty meczów (Mateusz Święcicki)

17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Cracovia Kraków (Edward Durda, Andrzej Strejlau – z Lubina)

18:00. Eleven
La Liga: Skróty meczów (Patryk Mirosławski)

19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

20:00. Eleven
Wywiad z Wojciechem Szczęsnym (Piotr Dumanowski)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Radosław Majdan)

20:15. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Maciej Iwański, Jerzy Engel, Piotr Żelazny)

20:30. Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Szymon Rojek, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński)

20:30. Eleven Sports
La Liga: Studio (Mateusz Święcicki, Marcin Gazda)

20:55. Eleven Sports; Eleven; Eleven Extra
La Liga: Malaga CF – Sevilla FC (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Watford FC – Liverpool FC (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

21:30. CANAL+ Sport
Ekstrapaka

22:10. TVP 1
Ekstra Gol (Jacek Kurowski, Rafał Boguski)

23:00. Eleven Sports
Eleven Gol Live (Mateusz Święcicki, Marcin Pawłowski, Marcin Gazda, Filip Kapica, Dominik Guziak, Stefan Białas)

23:30. Eurosport 1
MLS: Skróty meczów (Adam Kotleszka)

 

Wtorek 02.05.2017

10:00. Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Dariusz Dziekanowski)

14:00. Polsat Sport
Puchar Polski: Studio (Jerzy Mielewski, Roman Kołtoń, Andrzej Iwan, Dariusz Dziekanowski, Paweł Wojtala, Janusz Kupcewicz – z Warszawy)

15:55. Polsat Sport; Polsat
Puchar Polski: Lech Poznań – Arka Gdynia (Mateusz Borek, Czesław Michniewicz – z Warszawy)

18:00. CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów

20:00. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Skróty meczów (Grzegorz Michalewski)

20:10. TVP 3
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek, Paula Stamm, Wojciech Cłapiński)

20:15. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Maciej Murawski, Marcin Baszczyński)

20:30. TVP Sport
Zwarcie (Marek Jóźwik, Mirosław Żukowski, Rafał Rostkowski, Marcin Parzuchowski, Jerzy Skucha)

20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: Real Madryt – Atletico Madryt (Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn – z Madrytu)

22:00. Eleven Sports
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)

23:00. Eleven Sports
La Liga Legends (Marcin Gazda, Mateusz Święcicki, Radosław Majdan)

 

Środa 03.05.2017

12:55. Eurosport 1
ME u17: Hiszpania – Turcja (Michał Zawacki)

13:30. Eleven
Liga belgijska: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak)

14:55. Eurosport 1
ME u17: Francja – Węgry (Edward Durda)

17:25. Eurosport 1s
ME u17: Chorwacja – Włochy (Tomasz Lach)

18:40. TVP Sport
Liga Europy: Ajax Amsterdam – Olympique Lyon (Maciej Iwański, Tomasz Rząsa)

20:15. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Maciej Murawski, Tomasz Wieszczycki)

20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: AS Monaco – Juventus Turyn (Tomasz Smokowski,  Tomasz Lipiński – z Monako)

23:00. TVN 7
Magazyn Ligi Mistrzów (Piotr Salak, Grzegorz Mielcarski)

 

Czwartek 04.05.2017

02:40. SportKlub
Copa Libertadores: Flamengo Rio de Janeiro- Universidad Catolica (Bartłomiej Rabij)

11:55. Eurosport 1
ME u17: Niemcy – Bośnia i Hercegowina (Tomasz Lach)

13:55. Eurosport 1
ME u17: Anglia – Norwegia (Michał Zawacki)

15:00. Sport.pl
Wilkowicz sam na sam (Paweł Wilkowicz, Stephane Antiga)

16:25. Eurosport 1
ME u17: Serbia – Irlandia (Adam Kotleszka)

20:40. CANAL+ Sport
Liga Europy: Studio (Krzysztof Marciniak, Kamil Kosowski)

21:00. CANAL+ Sport; Eurosport 1
Liga Europy: Celta Vigo – Manchester United (Piotr Laboga, Przemysław Rudzki)
(Tomasz Lach, Maciej Żurawski)

23:05. CANAL+ Sport; nSport+
Liga Europy: Skróty meczów (Edward Durda, Krzysztof Bandych)

Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński, Michał Gutka)


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.