Rozkład jazdy: 27.05-02.06.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 27.05.2016

17:25. Polsat Sport Extra
Mecz towarzyski: Słowacja – Gruzja (Cezary Kowalski)

17:55. Polsat Sport
Mecz towarzyski: Czechy – Malta (Tomasz Włodarczyk)

20:40. Eleven
Mecz towarzyski: Anglia – Australia (Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński)

20:40. TVP Sport
Mecz towarzyski: Irlandia Północna – Białoruś (Jacek Laskowski)

 

Sobota 28.05.2016

12:00. Weszło
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Przemysław Rudzki, Bogusław Leśnodorski, Maciej Wandzel)

17:55. Eleven
Championship: Hull City – Sheffield Wednesday (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

19:30; 20:20. CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: Studio (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Maciej Murawski, Marcin Baszczyński – z Mediolanu)
(Jacek Kurowski, Jerzy Engel, Tomasz Rząsa, Jerzy Dudek)

20:40. CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: Real Madryt – Atletico Madryt (Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski – z Mediolanu)
(Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow – z Mediolanu)

20:55. Eleven
Liga brazylijska: Cruzeiro – America FC Belo Horizonte (Dominik Guziak, Paweł Wilkowicz)

23:25. Eleven
Liga brazylijska: Atletico Paranaense – Figueirense (Michał Mitrut)

 

Niedziela 29.05.2016

00:55. Eurosport 2
MLS: New York Red Bulls – Toronto FC (Tomasz Lach)

11:00; 12:30. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Szymon Rojek, Wojciech Kowalczyk, Michał Listkiewicz, Piotr Świerczewski)

14:55. Polsat Sport
1. liga: Stomil Olsztyn – Pogoń Siedlce (Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober – z Olsztyna)

14:55. Polsat Sport Extra
1. liga: Rozwój Katowice – PGE GKS Bełchatów (Cezary Kowalski, Andrzej Iwan – z Katowic)

15:55. Eleven Sports
League One: Barnsley FC – Millwall FC (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

17:40. TVP Sport
Mecz towarzyski: Niemcy – Słowacja (Maciej Iwański, Radosław Majdan)

19:25. TVP Sport
Mecz towarzyski: Rumunia – Ukraina (Tomasz Jasina)

19:40. Polsat Sport Extra
Mecz towarzyski: Turcja – Czarnogóra (Szymon Rojek)

20:55. Eleven
Liga brazylijska: FC Sao Paulo – Palmeiras Sao Paulo (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

22:25. Eurosport 1
MLS: New York City – Orlando City (Adam Kotleszka, Maciej Terlecki)

23:25. Eleven
Liga brazylijska: FC Santos – Internacional Porto Alegre (Piotr Dumanowski, Paweł Wilkowicz)

 

Poniedziałek 30.05.2016

15:55. Eleven
League Two: AFC Wimbledon – Plymouth Argyle (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

18:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na żywo (Michał Kołodziejczyk)

20:00. SportKlub
Cwany Gapa (Kamil Gapiński, Adam Korol)

20:30. Polsat Sport
Cafe Futbol Extra (Jerzy Mielewski, Przemysław Iwańczyk, Wojciech Kowalczyk, Waldemar Prusik, Dariusz Dziekanowski)

20:30; 21:00. TVP Sport; TVP Info
4-4-2 Extra (Maciej Iwański, Jerzy Engel, Marcin Żewłakow, Michał Kołodziejczyk, Tomasz Rząsa)

20:45. Przegląd Sportowy
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Krzysztof Stanowski)

20:55. Polsat Sport Extra
Mecz towarzyski: Francja – Kamerun (Cezary Kowalski)

21:00. CANAL+ Sport
Premier League: Podsumowanie sezonu (Rafał Nahorny, Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki, Marcin Rosłoń)

 

Wtorek 31.05.2016

22:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Leszek Bartnicki, Mateusz Majak)

 

Środa 01.06.2016

17:55. Polsat Sport Extra
Mecz towarzyski: Czechy – Rosja (Cezary Kowalski)

18:00; 20:05. Polsat Sport; TVP Sport; TVP 1
Mecz towarzyski: Studio (Przemysław Iwańczyk, Wojciech Kowalczyk, Dariusz Dziekanowski, Waldemar Prusik, Jacek Magiera – z Warszawy)
(Jerzy Mielewski, Roman Kołtoń, Włodzimierz Lubański, Michał Listkiewicz, Czesław Michniewicz – z Gdańska)
(Jacek Kurowski, Paweł Janas, Michał Żewłakow – z Gdańska)

20:15. Przegląd Sportowy
Euro Misja 2016 (Marcin Gazda, Julian Kowalski, Tomasz Ćwiąkała, Andrzej Strejlau)

20:40. Polsat Sport; TVP Sport; TVP 1; Sport.TVP.pl
Mecz towarzyski: Polska – Holandia (Mateusz Borek, Tomasz Hajto – z Gdańska)
(Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak – z Gdańska)
(Maciej Iwański, Piotr Skowyrski)

20:40. Polsat Sport Extra
Mecz towarzyski: Belgia – Finlandia (Tomasz Włodarczyk)

 

Czwartek 02.06.2016

00:25. Eleven
Liga brazylijska: Internacional Porto Alegre – Atletico Paranaense (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

02:40. Eleven
Liga brazylijska: Atletico Mineiro – Fluminense Rio de Janeiro (Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda)

20:40. Eleven
Mecz towarzyski: Anglia – Portugalia (Marcin Grzywacz, Tomasz Ćwiąkała)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.