Rozkład jazdy: 22-28.04.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 22.04.2016

02:40. SportKlub
Copa Libertadores: River Plate Buenos Aires – Trujillanos (Bartłomiej Rabij)

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Ruch Chorzów (Julian Kowalski, Maciej Terlecki – z Lubina)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Andrzej Juskowiak – z Warszawy)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Cracovia (Tomasz Smokowski, Krzysztof Przytuła – z Warszawy)

20:25. Polsat Sport Extra
1. liga: Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia (Leszek Bartnicki, Andrzej Iwan – z Nowego Sącza)

20:25. Eurosport 2
Bundesliga: Hamburger SV – Werder Brema (Mateusz Borek, Tomasz Hajto)

20:25. Eleven
Ligue 1: OGC Nice – Stade Reims (Piotr Dumanowski, Stefan Białas)

20:55. Eleven Sports
La Liga: UD Las Palmas – Espanyol Barcelona (Marcin Pawłowski, Paweł Wilkowicz)

21:25. SportKlub
Liga portugalska: Boavista FC – Belenenses (Bartłomiej Rabij)

Przegląd Sportowy
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

 

Sobota 23.04.2016

01:55. Eleven
NASL: Miami FC – Rayo OKC (Sebastian Chabiniak)

12:00. Weszło
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Radosław Matusiak, Piotr Włodarczyk, Tomasz Włodarczyk)

13:25. Eleven
Championship: Derby County – Sheffield Wednesday (Michał Mitrut)

13:40. CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester City – Stoke City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

15:00. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Żelisław Żyżyński, Tomasz Wieszczycki)

15:10. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Korona Kielce – Górnik Łęczna (Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn – z Kielc)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Hertha Berlin – Bayern Monachium

15:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Liverpool FC – Newcastle United (Krzysztof Marciniak, Krzysztof Przytuła)

15:55. Eleven
La Liga: Rayo Vallecano – Real Madryt (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

17:10. SportKlub
Liga portugalska: Académica – FC Porto (Łukasz Wiśniowski)

17:40. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Śląsk Wrocław (Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski – z Bielska-Białej)

18:10. Eleven
Puchar Anglii: Everton FC – Manchester United (Marcin Grzywacz, Tomasz Zielński)

18:25. Eurosport 2
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – Bayer Leverkusen (Mateusz Borek, Tomasz Hajto)

18:25. Polsat Sport Extra
Liga ukraińska: Czornomorec Odessa – Szachtar Donieck (Marek Kleitz)

19:25. SportKlub
Liga portugalska: Sporting Lizbona – UD Madeira (Jakub Polkowski)

20:10. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Lech Poznań (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – ze Szczecina)

20:25. Eleven
La Liga: FC Barcelona – Sporting Gijon (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:50. Eleven Sports
Puchar Ligi Francuskiej: Paris Saint-Germain – Lille OSC (Dominik Guziak, Stefan Białas)

21:40. SportKlub
Liga portugalska: Paços Ferreira – SC Braga (Tomasz Zieliński)

21:55. Eurosport 2
MLS: Montreal Impact – Toronto FC (Michał Zawacki)

22:20. Eleven
La Liga: SD Eibar – Deportivo La Coruna (Michał Mitrut, Michał Gąsiorowski)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński)

23:25. Eleven Sports
Campeonato Paulista: Corinthians – Audax Sao Paulo (Sebastian Chabiniak, Paweł Wilkowicz)

 

Niedziela 24.04.2016

11:00. Polsat Sport
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Zbigniew Boniek)

11:55. Eleven
La Liga: UD Levante – Athletic Bilbao (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

12:25. Eleven Sports
Serie A: Frosinone Calcio – US Palermo (Michał Mitrut, Radosław Majdan)

12:30. PolsatSport.pl
Cafe Futbol Dogrywka (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Zbigniew Boniek)

12:35. Polsat Sport
1. liga: Rozwój Katowice – GKS Katowice (Marcin Feddek, Andrzej Iwan – z Katowic)

13:55. Eleven
Ligue 1: Olympique Marsylia – FC Nantes (Dominik Guziak, Stefan Białas)

14:55. Eleven Sports
Serie A: AC Torino – US Sassuolo Calcio (Piotr Dumanowski, Radosław Majdan)

14:55. CANAL+
Premier League: ACF Sunderland – Arsenal Londyn (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

15:10. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze (Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki – z Białegostoku)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach – TSG 1899 Hoffenheim

15:55. Eleven
La Liga: Sevilla FC – Betis Sewilla (Patryk Mirosławski, Michał Gąsiorowski)

16:55. Eleven Sports
Puchar Anglii: Crystal Palace – Watford FC (Marcin Grzywacz, Tomasz Zielński)

16:55. SportKlub
Liga portugalska: Marítimo – Arouca (Jakub Polkowski)

17:10. CANAL+ Sport 2
Premier League: Leicester City – Swansea City (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

17:25. Eurosport 2
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – FSV Mainz 05

17:35. CANAL+
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Lechia Gdańsk (Adam Marchliński, Kamil Kosowski – z Gliwic)

18:10. Eleven
La Liga: Getafe CF – Valencia CF (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

19:10. SportKlub
Liga portugalska: Vitoria Guimaraes – Estoril (Łukasz Wiśniowski)

19:30. Eurosport 2
Bundesliga: Podsumowanie kolejki (Julian Kowalski)

20:00. CANAL+
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski, Piotr Stokowiec)

20:40. Eleven Sports
Serie A: ACF Fiorentina – Juventus Turyn (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

20:55. Eleven
Ligue 1: Stade Rennais – AS Monaco (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

21:25. SportKlub
Liga portugalska: Rio Ave – Benfica Lizbona (Marcin Grzywacz)

23:15. CANAL+ Sport
Sport+ (Rafał Nahorny, Tomasz Lipiński)

 

Poniedziałek 25.04.2016

01:25. Eurosport 1
MLS: New York Red Bulls – Orlando City SC (Adam Kotleszka)

12:00. Przegląd Sportowy
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Tomasz Włodarczyk, Maciej Iwański, Mateusz Borek)

14:55. Eleven
Serie A: AS Roma – SSC Napoli (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

16:55. Eleven Sports
Serie A: Hellas Werona – AC Milan (Michał Mitrut, Radosław Majdan)

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Termalica Bruk-Bet Nieciecza (Tomasz Lach, Maciej Żurawski – z Krakowa)

18:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na żywo (Michał Kołodziejczyk)

18:45. SportKlub
Cwany Gapa (Kamil Gapiński, Karolina Bryl, Kamila Jabłońska-Strzępka, Natalia Oświecińska)

18:55. Eleven
Serie A: Carpi FC 1909 – FC Empoli (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Tomasz Frankowski)

20:10. Eurosport 2
2. Bundesliga: FC Kaiserslautern – RB Lipsk (Edward Durda)

20:15. TVP Sport
4-4-2 (Maciej Iwański, Jerzy Engel, Michał Kołodziejczyk, Radosław Majdan, Jacek Kurski)

20:25. Eleven Sports
La Liga: Celta Vigo – Granada CF (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

20:55. CANAL+ Sport
Premier League: Tottenham Hotspur – West Bromwich Albion (Rafał Dębiński, Rafał Nahorny)

21:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Leszek Bartnicki, Mateusz Majak)

21:00. Ekstraklasa.TV
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski, Łukasz Wiśniowski)

23:30. TVP Info
Gol Ekstra (Rafał Patyra, Dariusz Dudek)

Przegląd Sportowy
Total Fussball (Michał Pol, Maciej Szmigielski)

 

Wtorek 26.04.2016

19:00. Eleven
Eleven Gol (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski, Patryk Mirosławski)

20:15. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Piotr Karpiński, Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn, Kamil Kosowski)

20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: Manchester City – Real Madryt (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki – z Manchesteru)

22:45. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Piotr Karpiński, Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn, Kamil Kosowski, Piotr Salak)

Przegląd Sportowy
English Breakfast (Jarosław Koliński, Rafał Nahorny)

 

Środa 27.04.2016

00:25. SportKlub
Copa Libertadores: Huracán – Atlético Nacional (Bartłomiej Rabij)

02:40. SportKlub
Copa Libertadores: Deportivo Tachira – UNAM (Marcin Pawłowski)

18:25. Eleven
Ligue 1: Lille OSC – Angers SCO (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

20:15. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Maciej Murawski, Marcin Baszczyński)

20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: Atletico Madryt – Bayern Monachium (Rafał Wolski, Krzysztof Przytuła – z Madrytu)

22:45. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Maciej Murawski, Marcin Baszczyński, Piotr Salak)

22:55. TVN 7
Magazyn UEFA Champions League (Krzysztof Marciniak, Grzegorz Mielcarski)

 

Czwartek 28.04.2016

00:25. SportKlub
Copa Libertadores: Racing – Atlético MG (Bartłomiej Rabij)

02:40. SportKlub
Copa Libertadores: Nacional – Corinthians (Marcin Pawłowski)

15:55. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Urał Jekaterynburg – CSKA Moskwa (Grzegorz Michalewski)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Legia Warszawa (Tomasz Smokowski, Remigiusz Jezierski – z Lubina)

17:55. CANAL+ Sport 2
Ekstraklasa: Lech Poznań – Lechia Gdańsk (Rafał Dębiński, Maciej Murawski – z Poznania)

20:45. CANAL+ Sport
Liga Europy: Studio (Piotr Salak, Tomasz Wieszczycki)

20:55. CANAL+ Sport; Eurosport 1
Liga Europy: Villarreal CF – Liverpool FC (Adam Marchliński, Rafał Nahorny – z Villarreal; Tomasz Lach, Maciej Żurawski)

20:55. TVP Sport
Liga Europy: Szachtar Donieck – Sevilla FC (Maciej Iwański, Andrzej Strejlau)

23:05. CANAL+ Sport; nSport+
Liga Europy: Skróty (Piotr Salak, Tomasz Wieszczycki)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.