Rozkład jazdy: 21-27.10.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 21.10.2016

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Arka Gdynia – Pogoń Szczecin (Julian Kowalski, Maciej Terlecki – z Gdyni)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Krakowa)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski – z Krakowa)

20:25. Eurosport 2
Bundesliga: Hamburger SV – Eintracht Frankurt (Andrzej Janisz, Tomasz Hajto)

20:40. Eleven
Ligue 1: AS Monaco – Montpellier HSC (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

 

Sobota 22.10.2016

11:00. Eleven
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Piotr Włodarczyk, Paweł Wojtala)

12:55. Eleven
La Liga: Espanyol Barcelona – SD Eibar (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

13:00. CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Filip Surma, Kamil Kosowski)

13:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Bournemouth AFC – Tottenham Hotspur (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

15:00. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak, Maciej Murawski)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Płock – Górnik Łęczna (Piotr Laboga, Wojciech Jagoda – z Płocka)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: FC Ingolstadt 04 – Borussia Dortmund (Rafał Sak, Sławomir Chałaśkiewicz)

15:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Arsenal Londyn – Middlesbrough FC (Edward Durda, Rafał Nahorny)

15:55. SportKlub
Liga austriacka: Sturm Graz – SV Mattersburg (Tomasz Zieliński)

16:10. Eleven
La Liga: Valencia CF – FC Barcelona (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

17:40. Polsat Sport
1. liga: Zagłębie Sosnowiec – Wigry Suwałki (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Iwan – z Sosnowca)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Cracovia (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski – z Wrocławia)

17:55. Eleven Sports
Serie A: Sampdoria Genua – Genoa CFC (Piotr Dumanowski, Radosław Majdan)

18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Liverpool FC – West Bromwich Albion (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

18:25. Eleven
La Liga: Real Sociedad – Deportivo Alavés (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

18:25. Eurosport 2
Bundesliga: Bayern Monachium – Borussia Mönchengladbach (Tomasz Lach, Tomasz Hajto)

18:25. SportKlub
Liga austriacka: SV Ried – Wolfsberger AC (Łukasz Wiśniowski)

19:55. Eleven Extra
Ligue 1: FC Nantes – Stade Rennes (Marcin Grzywacz, Mateusz Majak)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Lech Poznań (Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn – z Warszawy)

20:40. Eleven
Serie A: AC Milan – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński, Krzysztof Przytuła – z Warszawy)

 

Niedziela 23.10.2016

11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Łapiński, Nenad Bjelica)

11:55. Eleven
La Liga: Celta Vigo – Deportivo La Coruna (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

12:25. Eleven Sports
Serie A: Udinese Calcio – Pescara Calcio (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)

12:25. Polsat Sport News
Liga holenderska: NEC Nijmegen – Vitesse Arnhem (Tomasz Włodarczyk)

13:55. SportKlub
Liga austriacka: St. Pölten – Red Bull Salzburg (Tomasz Zieliński)

14:25. CANAL+
Premier League: Manchester City – Southampton FC (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

14:25. Polsat Sport News
Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – Ajax Amsterdam (Piotr Przybysz)

14:55. Eleven Sports
Serie A: FC Crotone – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Piast Gliwice (Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki – z Gdańska)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: RB Lipsk – Werder Brema (Julian Kowalski, Radosław Gilewicz)

16:10. Eleven
La Liga: Sevilla FC – Atletico Madryt (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

16:25. SportKlub
Liga austriacka: Rapid Wiedeń – Austria Wiedeń (Marcin Grzywacz)

16:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Chelsea Londyn – Manchester United (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

17:25. Eurosport 2
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – FSV Mainz 05 (Edward Durda, Sławomir Chałaśkiewicz)

17:40. Polsat Sport
1. liga: GKS Katowice – Górnik Zabrze (Marcin Feddek, Andrzej Iwan – z Katowic)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – KGHM Zagłębie Lubin (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – z Białegostoku)

17:55. Eleven Sports
Serie A: Bologna FC – Sassuolo Calcio (Piotr Dumanowski, Radosław Majdan)

18:25. Eleven
La Liga: Villareal CF – UD Las Palmas (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

19:30. Eurosport 2
Magazyn Bundesligi (Edward Durda)

20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski, Jacek Magiera)

20:40. Eleven
La Liga: Real Madryt – Athletic Bilbao (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Extra
Ligue 1: Paris Saint-Germain – Olympique Marsylia (Marcin Grzywacz, Stefan Białas)

21:55. Eurosport 1
MLS: Seattle Sounders – Real Salt Lake (Adam Kotleszka)

22:20. CANAL+ Sport
Sport+ (Przemysław Pełka, Filip Surma)

23:25. Eleven Sports
Liga brazylijska: Atletico Mineiro – Figueirense SC (Julian Kowalski, Paweł Wilkowicz)

 

Poniedziałek 24.10.2016

10:30. Przegląd Sportowy
Misja Futbol (Michał Pol, Tomasz Smokowski, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

13:00. Eleven
Magazyn Championship (Marcin Grzywacz)

16:00. Eleven
Magazyn Serie A (Piotr Dumanowski)

17:00. Eleven
Magazyn Ligue 1 (Mateusz Święcicki)

17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Ruch Chorzów – Korona Kielce (Tomasz Lach, Leszek Ojrzyński – z Chorzowa)

18:00. Eleven
Magazyn La Liga (Patryk Mirosławski)

19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Robert Podoliński)

20:10. Eurosport 2
2. Bundesliga: FC Kaiserslautern – VfL Bochum (Edward Durda)

20:15. TVP Sport
4-4-2 (Maciej Iwański, Stefan Szczepłek, Michał Kołodziejczyk, Adam Godlewski)

20:30. Przegląd Sportowy
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Krzysztof Stanowski, Konstantin Vassiljev)

21:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Marcin Feddek, Szymon Rojek)

21:30. Eleven
La Liga Awards (Marcin Gazda, Tomasz Ćwiąkała)

21:30. CANAL+ Sport
Ekstrapaka

22:20. TVP 1
Gol Ekstra (Rafał Patyra, Dariusz Marzec)

23:00. Polsat Sport Extra
Magazyn ligi holenderskiej (Piotr Przybysz)

23:15. Eurosport 2
Magazyn MLS (Adam Kotleszka)

 

Wtorek 25.10.2016

13:55. Polsat Sport
Puchar Polski: GKS Jastrzębie – Wigry Suwałki (Piotr Przybysz, Waldemar Prusik – z Jastrzębia)

17:25. Polsat Sport
Puchar Polski: Drutex-Bytovia Bytów – Arka Gdynia (Marcin Feddek, Tomasz Łapiński – z Bytowa)

18:00. CANAL+ Sport
Magazyn Premier League

18:25. TVP Sport
Puchar Niemiec: Dynamo Drezno – Arminia Bielefeld (Tomasz Jasina)

20:00. Polsat Sport
Puchar Polski: Studio (Szymon Rojek, Dariusz Dziekanowski, Paweł Wojtala – z Poznania)

20:10. TVP 3
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek, Tomasz Majewski)

20:40. Polsat Sport
Puchar Polski: Lech Poznań – Wisła Kraków (Mateusz Borek, Wojciech Kowalczyk – z Poznania)

20:40. Eleven
Serie A: Genoa CFC – AC Milan (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:40. Eleven Sports
Puchar Ligi Angielskiej: Liverpool FC – Tottenham Hotspur (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:40. TVP Sport
Puchar Niemiec: Borussia Mönchengladbach – VfB Stuttgart (Maciej Iwański)

20:40. Sport.TVP.pl
Puchar Niemiec: Eintracht Frankfurt – FC Ingolstadt 04 (Sławomir Kwiatkowski)

 

Środa 26.10.2016

09:00. Przegląd Sportowy
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

13:55. Polsat Sport
Puchar Polski: Puszcza Niepołomice – Pogoń Szczecin (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Iwan – z Niepołomic)

18:25. TVP Sport
Puchar Niemiec: FC Heidenheim – VfL Wolfsburg (Sławomir Kwiatkowski)

18:25. Sport.TVP.pl
Puchar Niemiec: Hannover 96 – Fortuna Düsseldorf (Szymon Borczuch)

20:40. TVP Sport
Puchar Niemiec: Bayern Monachium – FC Augsburg (Maciej Iwański)

20:40. Sport.TVP.pl
Puchar Niemiec: Borussia Dortmund – Union Berlin (Tomasz Jasina)

20:40. Sport.TVP.pl
Puchar Niemiec: FC Köln – TSG 1899 Hoffenheim (Mariusz Jankowski)

20:40. Eleven Sports
Serie A: Juventus Turyn – Sampdoria Genua (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:40. Eleven Extra
Puchar Ligi Angielskiej: West Ham United – Chelsea Londyn (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

20:55. Eleven
Puchar Ligi Angielskiej: Manchester United – Manchester City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55. CANAL+ Sport 2
Puchar Hiszpanii: Cultural Leonesa – Real Madryt (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

 

Czwartek 27.10.2016

01:25. Eurosport 1
MLS: Toronto FC – Philadelphia Union (Adam Kotleszka)

20:00. Eleven Sports
Magazyn ligi belgijskiej (Dominik Guziak)

20:25. Eleven Sports
Liga belgijska: KAA Gent – Standard Liege (Sebastian Chabiniak)

20:40. Eleven
Serie A: US Palermo – Udinese Calcio (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *