Rozkład jazdy: 02-08.12.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 02.12.2016

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Zagłębie Lubin (Tomasz Lach, Andrzej Strejlau – z Niecieczy)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Warszawy)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Wisła Płock (Tomasz Smokowski, Wojciech Jagoda – z Warszawy)

20:25. Eurosport 2
Bundesliga: FSV Mainz 05 – Bayern Monachium (Andrzej Janisz, Radosław Gilewicz)

20:40. Eleven
Serie A: SSC Napoli – Inter Mediolan (Dominik Guziak, Filip Kapica)

20:40. Eleven Sports
Championship: Nottingham Forrest – Newcastle United (Michał Mitrut, Tomasz Zieliński)

20:55. Eleven Extra
Puchar Anglii: Macclesfield Town – Oxford United (Marcin Grzywacz)

 

Sobota 03.12.2016

11:00. Eleven
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Tomasz Ćwiąkała, Marcin Gazda, Rafał Lebiedziński, Kamil Syprzak – z Barcelony)

12:55. Eleven Sports
La Liga: Granada CF – Sevilla FC (Michał Mitrut, Paweł Wilkowicz)

13:00. CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Krzysztof Marciniak, Maciej Murawski)

13:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester City – Chelsea Londyn (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

15:00. Eleven
La Liga: Studio (Mateusz Święcicki, Marcin Gazda, Rafał Lebiedziński – z Barcelony)

15:00. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Filip Surma, Grzegorz Mielcarski)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Korona Kielce (Żelisław Żyżyński, Kamil Kosowski – z Gliwic)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Dortmund – Borussia Mönchengladbach (Tomasz Lach, Tomasz Hajto)

15:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Tottenham Hotspur – Swansea City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

15:55. SportKlub
Liga austriacka: Rapid Wiedeń – St. Pölten (Tomasz Zieliński)

16:10. Eleven
La Liga: FC Barcelona – Real Madryt (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała – z Barcelony)

16:55. Eleven Extra
Ligue 1: Montpellier HSC – Paris Saint-Germain (Marcin Grzywacz, Mateusz Majak)

16:55. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: FK Rostów – Zenit Sankt Petersburg (Grzegorz Michalewski)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – z Wrocławia)

18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: West Ham United – Arsenal Londyn (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

18:25. Eleven
La Liga: CD Leganes – Villarreal CF (Michał Mitrut, Paweł Wilkowicz)

18:25. Eurosport 2
Bundesliga: RB Lipsk – Schalke 04 Gelsenkirchen (Julian Kowalski, Sławomir Chałaśkiewicz)

18:25. SportKlub
Liga austriacka: Red Bull Salzburg – Rheindorf Altach (Łukasz Wiśniowski)

19:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Roda Kerkrade – PSV Eindhoven (Cezary Kowalski)

19:55. Eleven Extra
Ligue 1: AS Monaco – SC Bastia (Dominik Guziak, Stefan Białas)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Lechia Gdańsk (Rafał Wolski, Krzysztof Przytuła – z Krakowa)

20:40. Eleven
Serie A: Juventus Turyn – Atalanta Bergamo (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

20:40. Eleven Sports
La Liga: Atletico Madryt – RCD Espanyol (Marcin Pawłowski, Maciej Kruk)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński)

 

Niedziela 04.12.2016

11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Łapiński, Michał Pazdan)

11:55. Eleven
La Liga: Real Betis – Celta Vigo (Marcin Pawłowski, Maciej Kruk)

12:25. Eleven Sports
Serie A: AC Milan – FC Crotone (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

14:25. CANAL+
Premier League: AFC Bournemouth – Liverpool FC (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

14:25. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – Sparta Rotterdam (Tomasz Włodarczyk)

14:25. Eleven Extra
Liga belgijska: KV Kortrijk – Anderlecht Bruksela (Sebastian Chabiniak)

14:55. Eleven
Ligue 1: Stade Rennes – AS Saint-Etienne (Marcin Grzywacz, Stefan Białas)

14:55. Eleven Sports
Serie A: Lazio Rzym – AS Roma (Dominik Guziak, Filip Kapica)

15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Górnik Łęczna (Rafał Wolski, Krzysztof Przytuła – z Krakowa)

15:25. Eurosport 2
Bundesliga: SV Darmstadt – Hamburger SV (Rafał Sak, Sławomir Chałaśkiewicz)

16:25. SportKlub
Liga austriacka: Wolfsberger AC – Sturm Graz (Jakub Polkowski)

16:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – FC Groningen (Szymon Rojek)

16:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Everton FC – Manchester United (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

16:55. Eleven
Ligue 1: Olympique Marsylia – AS Nancy (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)

17:25. Eurosport 2
Bundesliga: FC Augsburg – Eintracht Frankfurt (Edward Durda, Tomasz Hajto)

17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Lech Poznań (Adam Marchliński, Maciej Murawski – z Białegostoku)

18:50. Eleven
La Liga: Deportivo Alaves – UD Las Palmas (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

19:30. Eurosport 2
Magazyn Bundesligi (Edward Durda)

20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Kazimierz Węgrzyn, Tomasz Wieszczycki, Kamil Kosowski, Sławomir Stempniewski)

20:40. Eleven
Serie A: ACF Fiorentina – US Palermo (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)

20:40. Eleven Sports
La Liga: Valencia CF – Malaga CF (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Extra
Ligue 1: OGC Nice – Toulouse FC (Dominik Guziak, Mateusz Majak)

22:20. CANAL+ Sport
Sport+ (Marcin Rosłoń, Rafał Dębiński)

 

Poniedziałek 05.12.2016

10:30. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Tomasz Smokowski, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

13:00. Eleven
Magazyn Championship (Marcin Grzywacz)

16:00. Eleven
Magazyn Serie A (Piotr Dumanowski)

17:00. Eleven
Magazyn Ligue 1 (Mateusz Święcicki)

17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Ruch Chorzów – Arka Gdynia (Michał Zawacki, Radosław Gilewicz – z Chorzowa)

18:00. Eleven
Magazyn La Liga (Patryk Mirosławski)

18:55. Eleven
Serie A: Chievo Werona – Genoa CFC (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Robert Podoliński)

20:00. Polsat Sport Extra
Magazyn ligi holenderskiej (Piotr Przybysz)

20:10. Eurosport 2
2. Bundesliga: Union Berlin – Eintracht Braunschweig (Edward Durda)

20:30. Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny)

20:40. Eleven Sports
La Liga: Deportivo La Coruna – Real Sociedad (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Extra
Puchar Anglii: Lincoln City – Oldham Athletic (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:55. Eleven
Serie A: Udinese Calcio – Bologna FC (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)

20:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Middlesbrough FC – Hull City (Piotr Domagała, Przemysław Rudzki)

21:30. CANAL+ Sport
Ekstrapaka

22:25. TVP 1
Gol Ekstra (Rafał Patyra)

 

Wtorek 06.12.2016

13:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Manchester City – Celtic Glasgow (Grzegorz Milko, Michał Kornacki)

17:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Benfica Lizbona – SSC Napoli (Piotr Domagała, Wojciech Jagoda)

18:00. CANAL+ Sport 2
Magazyn Premier League

18:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

19:30. Polsat Sport Extra
Magazyn ligi rosyjskiej (Grzegorz Michalewski)

20:00. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn, Kamil Kosowski)

20:10. TVP 3
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek)

20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: FC Barcelona – Borussia Mönchengladbach (Adam Marchliński, Leszek Orłowski – z Barcelony)

20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Bayern Monachium – Atletico Madryt (Marcin Rosłoń, Krzysztof Przytuła – z Monachium)

20:40. CANAL+ Sport 2
Liga Mistrzów: Manchester City – Celtic Glasgow (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

20:40. nSport+
Liga Mistrzów: FC Basel – Arsenal Londyn (Żelisław Żyżyński, Filip Surma)

20:40. 38 nc+
Liga Mistrzów: Multiliga (Tomasz Smokowski, Bartosz Gleń, Michał Kornacki)

 

Środa 07.12.2016

09:00. Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

13:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Bayer Leverkusen – AS Monaco (Michał Kornacki, Filip Surma)

15:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Legia Warszawa – Sporting Lizbona (Piotr Domagała, Wojciech Jagoda)

19:30; 20:25. CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: Studio (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Maciej Murawski, Andrzej Juskowiak, Jacek Zieliński – z Warszawy)
(Rafał Dębiński)
(Jacek Kurowski, Jan Tomaszewski, Paweł Janas, Michał Probierz)

20:40. CANAL+; TVP 1
Liga Mistrzów: Legia Warszawa – Sporting Lizbona (Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski – z Warszawy)
(Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow – z Warszawy)

20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Real Madryt – Borussia Dortmund (Adam Marchliński, Leszek Orłowski – z Madrytu)

20:40. CANAL+ Sport 2
Liga Mistrzów: Olympique Lyon – Sevilla FC (Piotr Laboga, Tomasz Wieszczycki)

20:40. nSport+
Liga Mistrzów: Bayer Leverkusen – AS Monaco (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda)

20:40. 38 nc+
Liga Mistrzów: Multiliga (Wojciech Zawioła, Mariusz Wróblewski, Grzegorz Milko)

22:55. TVN 7
Magazyn Ligi Mistrzów (Piotr Salak, Kazimierz Węgrzyn)

Onet
Loża Mistrzów (Michał Pol, Przemysław Iwańczyk, Aleksandar Vuković)

 

Czwartek 08.12.2016

11:25. TVP Sport
Klubowe MŚ 2016: Kashima Antlers – Auckland City (Sławomir Kwiatkowski)

16:55. CANAL+ Sport 2
Liga Europy: Osmanlispor FK – FC Zurych (Edward Durda, Wojciech Jagoda)

16:55. nSport+
Liga Europy: PAOK Saloniki – Slovan Liberec (Piotr Domagała, Filip Surma)

16:55. Eurosport 1
Liga Europy: Qarabag Agdam – ACF Fiorentina (Julian Kowalski, Maciej Terlecki)

16:55. TVP Sport
Liga Europy: Villarreal CF – Steaua Bukareszt (Sławomir Kwiatkowski)

18:55. CANAL+ Sport
Liga Europy: Anderlecht Bruksela – AS Saint-Etienne (Bartosz Gleń, Maciej Murawski)

18:55. CANAL+ Sport 2
Liga Europy: Astra Giurgiu – AS Roma (Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński)

18:55. nSport+
Liga Europy: AZ Alkmaar – Zenit Sankt Petersburg (Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda)

18:55. Eurosport 1
Liga Europy: Zoria Ługańsk – Manchester United (Tomasz Lach, Maciej Żurawski)

18:55. TVP Sport
Liga Europy: Feyenoord Rotterdam – Fenerbahce Stambuł (Tomasz Jasina)

18:55. 38 nc+
Liga Europy: Multiliga (Mariusz Wróblewski)

21:00. CANAL+ Sport
Liga Europy: Southampton FC – Hapoel Beer Szewa (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

21:00. CANAL+ Sport 2
Liga Europy: Panathinaikos Ateny – Celta Vigo (Piotr Laboga, Grzegorz Mielcarski)

21:00. nSport+
Liga Europy: Inter Mediolan – Sparta Praga (Filip Surma, Tomasz Wieszczycki)

21:00. Eurosport 1
Liga Europy: Standard Liege – Ajax Amsterdam (Michał Zawacki, Andrzej Strejlau)

21:00. 38 nc+
Liga Europy: Multiliga (Piotr Karpiński)

23:30. CANAL+ Sport; nSport+
Liga Europy: Skróty meczów (Edward Durda, Krzysztof Bandych)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi