Rozczarowujący występ Francuzów tuż przed EURO 2024

l-fff.co

“Trójkolorowi” zaskakująco słabo pokazali się na kilka dni przed startem mistrzostw Europy.

W Bordeaux, w meczu towarzyskim, zespół prowadzony przez Didiera Deschampsa zremisował 0:0 z Kanadą, mimo obecności gwiazd takich jak Olivier Giroud, Antoine Griezmann i Kylian Mbappe.

Nieefektywni faworyci

Znakomici strzelcy reprezentacji Francji, w tym spotkaniu nie zdołali przełamać kanadyjskiej obrony. Olivier Giroud, który niedawno ogłosił, że po mistrzostwach zakończy międzynarodową karierę, tym razem nie zdołał wpisać się na listę strzelców. Podobny los spotkał Antoine’a Griezmanna czy Kyliana Mbappe.

Oczekiwania były ogromne, zwłaszcza że Francja jest uznawana za jednego z głównych pretendentów do tytułu mistrza Europy. Jednak to, co pokazali podczas tego spotkania, może nieco martwić ich fanów. Mecz charakteryzował się niską skutecznością i brakiem efektywności w ofensywie, co nie jest typowe dla tej drużyny.

W obliczu zbliżających się spotkań z takimi drużynami jak Holandia, Austria, czy Polska, Francja będzie musiała znacznie poprawić swoją grę, aby sprostać oczekiwaniom i aspiracjom.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.