Ronald Koeman: Zespół pokazał dziś, że jest wielką drużyną z przyszłością

Ronald Koeman

fcbacelona.com

Ronald Koeman udzielił krótkiej rozmowy dla BarcaTV, w której podsumował występ jego zespołu w wygranym meczu towarzyskim z VfB Stuttgart.

Wrażenia po meczu: Czujemy się dobrze, rozegraliśmy znakomity mecz. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że rywale trenują dłużej od nas, jednak udało się nam pokazać, że jesteśmy na dobrej drodze. Drużyna wygląda coraz lepiej pod względem przygotowania fizycznego, co nas bardzo cieszy. Zawodnicy pracują bardzo ciężko. W różnych momentach meczu pokazaliśmy, że mamy w sobie dużą jakość i mogliśmy strzelić więcej goli. Postawa i ambicje zawodników były w tym spotkaniu kluczowe. 

Presezon: Uważam, że istotne jest grać przeciwko takim drużynom i spędzać więcej czasu na boisku. To bardzo ważne dla wszystkich. Uważam, że dziś nasz zespół pokazał, że jest wielką drużyną z przyszłością i młodymi zawodnikami. 

Występ Memhisa Depaya: Grał w Manchesterze United i Lyonie i pokazał, że jest goleadorem, a dzisiaj również strzelił gola. Dzięki swojej grze, szybkości oraz sile daje drużynie kompletnie inne atuty. Dobrze uzupełnia się z Griezmannem. 

Współpraca pomiędzy Memphisem i Griezmannem: To dwaj zawodnicy, którzy mogą grać na różnych pozycjach w ataku. W pierwszej linii stworzy się ciekawa konkurencja, a dołączy do nas jeszcze Aguero. Z przodu mamy potrzebną jakość, która będzie przydatna w wygrywaniu meczów. Poza jakością, mamy także klasowych zawodników, którzy mogą zrobić pewną różnicę. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.