Ronald Koeman broni Leo Messiego: Ktokolwiek to opublikował, miał złe intencje

Leo Messi

fcbarcelona.com

Ronald Koeman stanął w obronie Leo Messiego po tym, jak w “El Mundo” opublikowano szczegóły lukratywnego kontraktu Argentyńczyka w “Dumie Katalonii”.

Messi strzelił swojego 650. gola dla Katalończyków. 33-latek fantastycznie wykonał rzut wolny, a futbolówka powędrował nad murem i spadł tuż pod porzeczką. Niedziela rozpoczęła się jednak od wieści gazety “El Mundo”, która dotarła do pensji, jaka została wydana w ostatnich latach. ​​Koszty utrzymania napastnika miały “zrujnował” Barcę, powodując obecny kryzys finansowy.

– Nie rozumiem, jak ktokolwiek mógłby powiązać Messiego z ruiną stanu finansowego klubu. Spędził tutaj piękne lata, udowadniając swoją jakość i robiąc wielkie rzeczy dla historii, pomagając zdobyć wiele ważnych trofeów – stwierdził Koeman.

– Ktokolwiek to opublikował, miał złe intencje i chciał spowodować zniszczenie Barcelony. Ale musimy być zjednoczeni i skupieni, musimy zapomnieć o tym, co zostało opublikowane. Bez Leo nie bylibyśmy w tym miejscu – dodał.

Klub zagroził, że ​​pozwie “El Mundo” za opublikowanie poufnych informacji i stwierdził, iż ​​nie jest odpowiedzialny za wyciek kontraktu do gazety, chociaż Koeman powiedział, że klub musi dotrzeć do sedna sprawy. – Jeśli to był ktoś z klubu, nie może tu mieć przyszłości – podkreślił Holender.

Również w niedzielę prezes La Liga, Javier Tebas określił publikację kontraktu jako “sensacyjne dziennikarstwo”, dodając, że Katalończycy mają problemy finansowe z powodu pandemii koronawirusa.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *