Ronald de Boer: Sergio Busquets utrudnia rozwój de Jonga
Ronald de Boer wyraził swoje niezadowolenie z rozwoju Frenkiego de Jonga w katalońskim klubie. Uważa, iż obecność Sergio Busquetsa bardzo szkodzi stylowi gry pomocnika.
Wiek w końcu wydaje się doganiać Sergio Busquetsa, który został oskarżony o powolny futbol w tym sezonie. Kapitan Barcelony popełnił błąd podczas ostatniego El Clasico, kiedy to jego strata piłki doprowadziła do gola Królewskich.
- Ciągłe zmiany trenerów mogą wpłynąć na de Jonga, a także fakt, że Busquets nadal jest kluczowy w pomocy – powiedział de Boer w "El Pais". - Czasami trenerzy i kluby trzymają się graczy, którzy dawno temu powinni ustąpić. Przyszłość w Barcelonie to De Jong, Gavi, Pedri i Nico - dodaje.
- Busquets utrudnia rozwój de Jonga - twierdzi. Pozycja 24-latka spadła do tego stopnia, że podobno znalazł się na liście piłkarzy, których Barcelona była skłonna sprzedać w styczniu, aby obniżyć koszty wynagrodzeń. Krążą plotki, jakoby Bayern Monachium wziął na celownik Holendra.
Xavi: Wygrana daje nam trochę spokoju, potrzebujemy teraz odpoczynku
-


AktualnościCF Monterrey - Chicago Fire sędzia meczu. Kto sędziuje to spotkanie?Kto sędziuje to spotkanie? (26.08.2026)











Michał Bosak / 26 sierpnia 2026, 1:50
-


Liga Mistrzów skrótySkrót meczu LASK Linz - Celtic F.C.. Pełne podsumowanie spotkania (25.08.2026)











Michał Bosak / 26 sierpnia 2026, 1:23
-


Liga Mistrzów typyOlympique Lyon - Fenerbahce typy bukmacherskie i kursy. Kto faworytem? (26.08.2026)






Kamil Wojtala / 25 sierpnia 2026, 23:01
-


AktualnościValencia CF - Real Betis wyjściowe składy na mecz. Znamy podstawowe jedenastki (25.08.2026)






Kamil Wojtala / 25 sierpnia 2026, 20:32
-

AktualnościFK Bodø/Glimt - NEC Nijmegen wyjściowe jedenastki. Znamy ustawienia obu drużyn (25.08.2026)











Michał Bosak / 25 sierpnia 2026, 20:30
-

AktualnościWyjściowe składy na mecz LASK Linz - Celtic F.C.. Kto zagra od pierwszej minuty? (25.08.2026)











Michał Bosak / 25 sierpnia 2026, 20:27































