Roberto Mancini po tragedii: Wszyscy są teraz zbyt rozczarowani, aby rozmawiać o przyszłości

figc.it


Roberto Mancini porównał wczorajszą tragedię Włochów do EURO 2020. – Najwspanialsze doświadczenie w moim życiu przeciwko największemu rozczarowaniu. Za wcześnie, by mówić o mojej przyszłości – przyznał.

Azzurri zdominowali Macedonię Północną, lecz nie potrafili przechylić szali na własną korzyść. 32 próby ataków spełzły na niczym wobec fantastycznym uderzeniu Aleksandara Trajkovskiego.

Mistrzowie Europy tym samym nie pojawią się na drugim z rzędu mundialu. W 2017 roku odpali w barażach ze Szwecją, a wczoraj doznali jeszcze boleśniejszy cios. – Podobnie, jak EURO 2020 było najwspanialszym doświadczeniem w moim życiu, to wczoraj było największe rozczarowanie. Taki jest futbol, czasem zdarzają się niesamowite rzeczy – twierdzi selekcjoner.

– Mamy grupę świetnych piłkarzy i przepraszam w ich imieniu. Myślę, że wszyscy są teraz zbyt rozczarowani, aby rozmawiać o przyszłości – dodał Mancini.

Natomiast Marco Verratti, że trudno wytłumacz, to co się wydarzyło w Palermo – Tutaj mówimy o katastrofie. Tak trudno jest przejść od bohatera do zera. Przeżyliśmy razem wyjątkowe chwile i zawsze będę dumny z moich kolegów z drużyny – powiedział pomocnik PSG.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.