Robert Lewandowski: Rzeczywiście mogliśmy wygrać ten mecz

źródło: pzpn.pl

Robert Lewandowski w meczu z Węgrami tradycyjnie wybiegł z opaską kapitańską i popisał się pięknym golem. Co po meczu miał do powiedzenia napastnik?

Robert Lewandowski po raz kolejny poprowadził reprezentację Polski jako kapitan, pomagając swoim kolegom w dowiezieniu cennego remisu. Co jednak sądził o przebiegu spotkania? – Rzeczywiście mogliśmy wygrać ten mecz i z jednej strony to boli – zaznaczył, jednak nie był pesymistycznie nastawiony – Można jednak podejść do tego nieco inaczej, bo ja na przykład nie przypominam sobie innego spotkania, w którym trzykrotnie potrafiliśmy odrobić straty. 

Oczywiście, zawodnik grający na co dzień w Bayernie, dostrzegł pewne mankamenty w grze “Biało-Czerwonych”, ale z nadzieją patrzy w przyszłość – Nie jest tajemnicą, że brakowało nam w niektórych sytuacjach pewności. Wydaje mi się jednak, że z każdym treningiem czy meczem powinno być łatwiej. Myślę, że to pierwsze koty za płoty, ale niekoniecznie my przez ten płot idealnie przeskoczyliśmy. Po analizie i wyeliminowaniu błędów powinno być lepiej.

Jeśli Robert Lewandowski zagra w meczach z Andorą i Anglią jako kapitan “Orłów”, zostanie rekordzistą w liczbie występów z opaską kapitańską od początku spotkania. Obecnie “Lewy” ma takich meczów 56, a aktualny lider Kazimierz Deyna – 57. Niemalże pewne, że pobicie kolejnego rekordu przez Roberta to kwestia kilku dni.

Źródło: meczyki.pl


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *