Robert Lewandowski o aferze premiowej: Skorupski skłamał. Byliśmy zszokowani

Robert Lewandowski

Zdjęcie: X/Twitter @FCBarcelona

Robert Lewandowski w wywiadzie udzielonym portalowi “meczyki.pl” oraz stacji “Eleven Sports”, odniósł się do głośnego skandalu z premiami, które przed wyjazdem na mistrzostwa świata w Katarze miałby być zapewnione przez Mateusza Morawickiego.

Wyjście z grupy w Katarze, już było sporym osiągnięciem, a w 1/8 finału Francuzi nie pozostawili biało-czerwonym złudzeń. Po mundialu, co kilka dni wychodziły na jaw kolejne fakty związane z aferą premiową.

– Wychodzimy z grupy i zamiast się cieszyć, nagle zaczęliśmy kłócić się o tę premię. Ci mają mieć tyle, inni tyle. Ale to tak się kłóciliśmy, że nie gadaliśmy z pewnymi zawodnikami. A dzień wcześniej razem śpiewaliśmy. Zbliżał się mecz z Francją. “Lewy” mówi, rada drużyna: “Panowie, dogadajmy się. Nie możemy myśleć o premii, tylko o meczu”. Dogadaliśmy się, żeby już nie rozmawiać o tej premii – opowiadał Łukasz Skorupski w “Przeglądzie Sportowym”.

W sobotę pojawiła się rozmowa z Lewandowskim, który zarzucił bramkarzowi Bolonii kłamstwo. – Byliśmy bardzo zszokowani, o czym on powiedział, po co to zrobił i dlaczego. Od razu po tej rozmowie cała drużyna spotkała się z Łukaszem. Zadaliśmy mu pytanie: czy ktoś się kłócił? Czy czegoś nie wiemy? – mówi napastnik cytowany w portalu “meczyki.pl”.

– Łukasz powiedział, że źle został zrozumiany i nie użył takich słów. Tak nam to wytłumaczył. Chcieliśmy to wyjaśnić. Cała reprezentacja była zdziwiona tym wywiadem. Czy ktoś coś ukrywa? Chcieliśmy wyjaśnienia i powiedział, że został źle zrozumiany i nie użył takich słów, jakie chciał – dodał. W poniedziałek rusza zgrupowanie reprezentacji Polski, przez wrześniowymi meczami eliminacji mistrzostw Europy z Wyspami Owczymi oraz Albanią.

źródło: meczyki.pl / Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.