Real szuka następcy Ramosa

https://twitter.com/realmadrid/status/1337878645063385088/photo/4

Real Madryt nie jest pewny swojej przyszłości. W klubie dojdzie za niedługo do wymiany pokoleniowej, a La Ligę może opuścić może Sergio Ramos – filar defensywy i lider zespołu. “Królewscy” nie zamierzają jednak próżnować i z uwagą obserwują poczynania młodego obrońcy Bragi.

Chodzi o Davida Carmo, środkowego obrońcę Sportingu Braga. Portugalczyk rok temu zamienił granie w rezerwach na występy w pierwszym zespole i z miejsca stał się bardzo ważnym zawodnikiem dla swojego zespołu. Zwrócił również na siebie uwagę europejskich potęg, na czele z Romą i Manchesterem United. W ostatnim czasie zwrócił on uwagę Realu, który prawdopodobnie będzie potrzebował wzmocnić linię obrony. Już od dłuższego czasu mówi się o odejściu Sergio Ramosa, którego kusi PSG.

“Królewscy” muszą się jednak spieszyć. Za 21-latka ofertę zdążył już złożyć Liverpool, który rozpaczliwie potrzebował stopera. Ostatecznie Anglicy nie dogadali się ze Sportingiem co do kwoty odstępnego. Zespół z Portugalii zażądał 25 milionów euro, a “The Reds” proponowali pięć milionów mniej. Dlatego też do Liverpoolu trafił Ozcan Kabak, a Carmo ciągle jest do wzięcia.

Real zarzucił sieci i oprócz obiecującej płotki poluje jeszcze na grubą rybę, jaką jest David Alaba. Austriak ogłosił niedawno, że po sezonie opuści Bayern, a wiele wskazuje na to, że to właśnie Madryt stanie się jego nowym domem. Carmo miałby więc od kogo uczyć się wielkiego futbolu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *