Kurzawa: Trenerzy wiedzą w jaki sposób ze mną popracować

pogonszczecin.pl

– Od października trenowałem przede wszystkim indywidualnie. Trenerzy po dzisiejszych testach wiedzą w jaki sposób ze mną popracować – powiedział Rafał Kurzawa po związaniu się z Pogonią Szczecin.

Pomocnik po trzech latach zagranicznych wojaży wrócił do Polski. 28-latek podpisał umowę z “Portowcami” do czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia. W październiku rozwiązał kontrakt z francuskim Amiens SC. – Wykonałem jednak dużo pracy indywidualnej. Trenerzy po dzisiejszych testach wiedzą w jaki sposób ze mną popracować i w którym momencie dać mi szansę gry. Ja jestem dobrej myśli i wierzę, że to stanie się szybko. Będę robił wszystko, by do tego doszło – stwierdził w serwisie “pogonszczecin.pl”.

– Przez pierwsze pół roku dostałem kilka okazji do gry w lidze francuskiej. Później trafiłem na wypożyczenie do FC Midtjylland. Tam było już lepiej, ale też nie uważam tego okresu za najlepszy moment w trakcie mojego wyjazdu zagranicznego. Drużyna zdobyła Puchar Danii, ja nie zagrałem w meczu finałowym, ale miałem swój udział w dotarciu do finału. Kolejne pół roku we Francji, po powrocie z Danii, było dla mnie jeszcze słabsze niż pierwsze. Nie grałem wcale. Zdecydowałem się na powrót do Danii, do Esbjerga – wspomina.

Jeśli tylko będzie w dobrej, fizycznej dyspozycji, to należy oczekiwać mnóstwo asyst. – Co do reprezentacji, to każdy zawodnik chce w niej grać. Miałem taką przyjemność i każde spotkanie to uczucie nie do opisania. Trzeba to przeżyć. Jeśli kiedyś jeszcze do niej trafię, to tylko przez dobrą grę w klubie, więc to obecnie jest najistotniejsze – kończy.

źródło: pogonszczecin.pl /


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *