Ramos wypowiedział się na temat możliwego przedłużenia kontraktu

Sergio Ramos, Florentino Perez / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Kapitan “Los Blancos” w końcu wypowiedział się na temat możliwego przedłużenia umowy z ekipą “Królewskich”. Hiszpan przyznał, że w temacie negocjacji kontraktowych nie doszło do wielkich postępów.

Od dłuższego czasu mówi się o problemach, jakie pojawiły się na linii Sergio Ramos – Real Madryt. Według doniesień medialnych zarząd klubu ze stolicy Hiszpanii nie może dogadać się ze swoim kapitanem. Spór ma dotyczyć kwestii długości jego nowego kontraktu oraz  pensji, jaką miałby otrzymywać. Do tej pory 34-latek nie odniósł się do całej sytuacji. Jednak na premierze serii dokumentalnej pod tytułem “Legenda Sergio Ramosa”, Hiszpan postanowił przerwać swoje milczenie.

 – Chciałbym coś na ten temat powiedzieć, ale do tego momentu nic się nie zmieniło – mówił Ramos. – Skupiam się na powrocie i zakończeniu tego sezonu w najlepszy możliwy sposób. Nie dostałem żadnych nowych wiadomości w sprawie kontraktu, chociaż bardzo chciałby takowe otrzymać. Jestem spokojny i myślę tylko o zdobyciu kolejnego tytułu. Nie da się wszystkich zadowolić, ale jedyna rzecz, której nie da się wymazać, to wszystkie zdobyte trofea. Chcę tylko, żeby ludzie wiedzieli, że jestem poważnym gościem i że byłem sercem Realu Madryt. – podsumował kapitan reprezentacji Hiszpanii.

Obecna umowa  34-latka kończy się 30 czerwca tego roku. Jeżeli do tego czasu “Królewscy” nie dogadają się ze swoim środkowym obrońcą, będzie on mógł bez przeszkód przejść do innego klubu. Wśród możliwych pracodawców Ramosa często wspomina się o PSG.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *