Raków – Lech Poznań (3.03) – transmisja tv i online, gdzie oglądać?

TomaszKudala / Shutterstock.com

W niedzielę, 3 marca, o godzinie 17:30, na Miejskim Stadionie Piłkarskim Raków w Częstochowie, odbędzie się mecz Raków Częstochowa – Lech Poznań, w ramach 23. kolejki Polskiej Ekstraklasy. W tym artykule przedstawiamy, gdzie można śledzić transmisję tv i online, a także informacje o dostępności transmisji za darmo.

Gdzie oglądać mecz Raków – Lech Poznań?

Transmisja meczu Raków – Lech Poznań na żywo będzie dostępna w telewizji na kanałach TVP Sport, Canal+4K Ultra HD, Canal+Premium oraz Canal+Sport 3. Dla zainteresowanych śledzeniem rywalizacji online, mecze można oglądać przez serwisy streamingowe takie jak Canal+online, Polsat Box Go, Player.pl, z opcją transmisji za darmo dostępną na sport.tvp.pl.

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go

Raków – Lech Poznań, transmisja online za darmo w Sport.tvp.pl

Dzisiejsze spotkanie będzie też transmitowane za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl. Ponadto, dostępna jest też aplikacja TVP Sport, w której również dostępna jest darmowa transmisja. Strona internetowa sport.tvp.pl przeznaczona jest dla komputerów. W aplikacji TVP Sport można natomiast oglądać mecz na smartfonach i tabletach (Android, iOS), telewizorach Smart TV i innych urządzeniach (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS). Stacja telewizyjna TVP Sport, na której pokazywane będzie spotkanie, dostępna jest również bez opłat w naziemnej telewizji cyfrowej oraz u wszystkich operatorów telewizji kablowej i satelitarnej.

Raków – Lech Poznań, transmisja w Canal+online

Aby obejrzeć stream z dzisiejszego meczu w Canal+online, należy wykupić pakiet “Canal+”, który jest dostępny w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie (przez pierwsze trzy miesiące). Dodatkowo za 20 zł można też wykupić pakiet kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Z oferty platformy Canal+online można korzystać za pomocą strony internetowej (na komputerze) oraz w aplikacji (na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). W Canal+online można oglądać jednocześnie transmisje na dwóch urządzeniach, co umożliwia podzielenie się dostępem do konta z drugą osobą.

Raków – Lech Poznań, transmisja w Polsat Box Go

Kolejną platformą, która oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania jest Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład tego pakietu sportowego wchodzą między innymi kanały Polsatu Sport, ale też kilka innych sportowych stacji telewizyjnych. Transmisję można oglądać zarówno na stronie internetowej serwisu, jak i w aplikacji na urządzenia mobilne (iOS, Android) oraz na telewizorach Smart TV (Samsung, LG).

Raków – Lech Poznań, transmisja w Player.pl

Transmisję meczu Raków – Lech Poznań można również oglądać na platformie streamingowej Player.pl. Aby uzyskać dostęp do transmisji, należy wykupić pakiet “Premium+ Sport”, który kosztuje 50 złotych miesięcznie. W ramach tego pakietu dostępne są transmisje z wydarzeń sportowych transmitowanych przez stacje telewizyjne TVN, Eurosport, Eleven Sports, a także inne. Platforma Player.pl umożliwia oglądanie transmisji na różnych urządzeniach – komputerach, smartfonach, tabletach, a także telewizorach Smart TV.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.