Radosław Mroczkowski trenerem Śląska Wrocław?

Śląsk Wrocław szuka nowego szkoleniowca. Jak podają, łódzkie media jednym z najpoważniejszych kandydatów na objęcie stanowiska jest pracujący w Widzewie Łódź Radosław Mroczkowski.

W klubie z Wrocławia niedawno rozstano się z Tadeuszem Pawłowskim. Póki co, jego obowiązki pełni dotychczasowy asystent, Paweł Barylski. Prawdopodobnie jest on jednak tylko wariantem tymczasowym, zaś jego miejsce zajmie niebawem ktoś inny. Mroczkowski jest nadal związany kontraktem z Widzewem, więc z całą pewnością nie odejdzie za darmo. Łódzkiej ekipie musiałoby zostać wypłacone odszkodowanie, które nie jest jednak zbyt wysokie.

Klub z Ekstraklasy z pewnością stać byłoby na taki wydatek. Główną kwestią pozostaje więc, czy szkoleniowiec Widzewa chciałby zmienić pracodawcę w połowie sezonu, nie realizując postawionego przed nim celu.

To nie pierwszy raz, gdy trener Widzewa znalazł się w kręgu zainteresowań drużyny z najwyższej klasy rozgrywkowej. W trakcie rundy jesiennej Mroczkowski przymierzany był do objęcia Wisły Płock. czy tym razem trener łodzian zdecyduje się zmienić pracodawcę? Przekonamy się niebawem.

Źródło widzewtomy.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi