Radosław Mroczkowski trenerem Śląska Wrocław?


Śląsk Wrocław szuka nowego szkoleniowca. Jak podają, łódzkie media jednym z najpoważniejszych kandydatów na objęcie stanowiska jest pracujący w Widzewie Łódź Radosław Mroczkowski.

W klubie z Wrocławia niedawno rozstano się z Tadeuszem Pawłowskim. Póki co, jego obowiązki pełni dotychczasowy asystent, Paweł Barylski. Prawdopodobnie jest on jednak tylko wariantem tymczasowym, zaś jego miejsce zajmie niebawem ktoś inny. Mroczkowski jest nadal związany kontraktem z Widzewem, więc z całą pewnością nie odejdzie za darmo. Łódzkiej ekipie musiałoby zostać wypłacone odszkodowanie, które nie jest jednak zbyt wysokie.

Klub z Ekstraklasy z pewnością stać byłoby na taki wydatek. Główną kwestią pozostaje więc, czy szkoleniowiec Widzewa chciałby zmienić pracodawcę w połowie sezonu, nie realizując postawionego przed nim celu.

To nie pierwszy raz, gdy trener Widzewa znalazł się w kręgu zainteresowań drużyny z najwyższej klasy rozgrywkowej. W trakcie rundy jesiennej Mroczkowski przymierzany był do objęcia Wisły Płock. czy tym razem trener łodzian zdecyduje się zmienić pracodawcę? Przekonamy się niebawem.

Źródło widzewtomy.net


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.