Puchar Anglii. Luton – Chelsea Londyn. Gdzie oglądać? Transmisja online i mecz na żywo. Stream za darmo (02.03.2022)

Oleksandr Osipov / Shutterstock.com


Środowa rywalizacja w ⅛ finału Pucharu Anglii będzie toczyła się pomiędzy Luton i Chelsea Londyn. Drużyny rozegrają spotkanie na Stadionie Kenilworth Road w Luton, a transmisja live będzie dostępna w telewizji, w internecie, a także na bezpłatnych serwisach bukmacherskich. Pierwszy gwizdek o godz. 20:15.

Luton – Chelsea Londyn: Gdzie oglądać?

Kibice angielskich drużyn mogą oglądać dzisiejsze spotkanie Luton – Chelsea Londyn na żywo na antenie telewizyjnej Eleven Sports 3. Stację można oglądać też online w płatnych pakietach na platformach Player i Canal+online, a także w darmowych serwisach bukmacherskich Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.

Luton – Chelsea Londyn: Transmisja online i live stream za darmo

Spotkanie Luton – Chelsea na żywo i za darmo w internecie udostępnią firmy bukmacherskie Fortuna, Betclic oraz Superbet. Dostęp do transmisji w wymienionych serwisach bukmacherskich można uzyskać po zarejestrowaniu bezpłatnego konta użytkownika.

Załóż już teraz konto użytkownika klikając w podane poniżej linki i obejrzyj mecz Luton – Chelsea za darmo w internecie. Stream można uruchomić na komputerze poprzez stronę internetową bukmachera, a także na smartfonie oraz tablecie korzystając z aplikacji mobilnej.

» Oglądaj transmisje na żywo w STS

» Oglądaj transmisje na żywo w Fortuna

» Oglądaj transmisje na żywo w Superbet

» Oglądaj transmisje na żywo w Betclic

Luton – Chelsea Londyn: Transmisja na żywo w internecie

Kanały telewizyjne Eleven Sports, na których można oglądać wszystkie najciekawsze mecze Pucharu Anglii dostępne są nie tylko w telewizji, ale również przez internet. Możliwość oglądania tych kanałów online oferują serwisy streamingowe player.pl i Canal+online.

Na wymienionych platformach streamingowych pakiet kanałów Eleven oferowany jest w miesięcznym pakiecie za kwotę 15 zł. Po opłaceniu dostępu transmisje można oglądać na komputerze, urządzeniach mobilnych, telewizorach i odtwarzaczach multimedialnych.

» Oglądaj transmisję online w Canal+Online

» Oglądaj transmisję online w Player.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.