Puchar Anglii. Southampton – West Ham United. Gdzie oglądać? Transmisja online i mecz na żywo. Stream za darmo (02.03.2022)

Silvi Photo / Shutterstock.com


W ⅛ finału Pucharu Anglii zagrają dziś Southampton i West Ham United. Spotkanie będzie miało miejsce na Stadionie St. Mary’s Stadium w Southampton i rozpocznie się o godz. 20:30. Trabsmisję live można oglądać w telewizji, w internecie oraz za darmo na kanałach legalnych bukmacherów.

Southampton – West Ham United: Gdzie oglądać?

Dzisiejsze zmagania Southampton z West Ham United będą pokazywane na żywo przez stację telewizyjną Eleven Sports 2. Internetowy stream będzie udostępniony przez platformy player.pl i Canal+online (w płatnych pakietach), a także za darmo w serwisach bukmacherskich Fortuna TV, Superbet TV i Betclic TV.

Southampton – West Ham United: Transmisja online i live stream za darmo

Darmowy stream online z meczu Southampton – West Ham w ramach Pucharu Anglii będzie można oglądać na żywo u bukmacherów. Rejestrując konto w serwisie internetowym Fortuna, Betclic lub Superbet użytkownik ma możliwość typowania zakładów bukmacherskich na wszystkie mecze Pucharu Anglii, a także oglądania ich na ekranie komputera, smartfona oraz tabletu.

» Oglądaj transmisje na żywo w STS

» Oglądaj transmisje na żywo w Fortuna

» Oglądaj transmisje na żywo w Superbet

» Oglądaj transmisje na żywo w Betclic

Southampton – West Ham United: Transmisja na żywo w internecie

Aby obejrzeć mecz Southampton – West Ham United pokazywany przez stację telewizyjną Eleven Sport 2 na żywo w internecie należy utworzyć konto klienta na platformie Canal+online lub player.pl i wykupić pakiet kanałów Eleven.

» Oglądaj transmisję online w Canal+Online

» Oglądaj transmisję online w Player.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.