Przegląd Sportowy: Prezes PZPN rozważa zatrudnienie Andrija Szewczenki

Andrij Szewczenko

fifa.com

“Przegląd Sportowy” dowiedział się, że Cezary Kulesza poważnie myśli o zatrudnieniu Andrija Szewczenki, który aktualnie pracuje w CFC Genoa.

Giełda nazwisk ruszyła po zaskakującym rozstaniu z Paulo Sousa. Portugalczyk skorzystał na intratnej propozycji od brazylijskiego Flamengo Rio de Janeiro. Tacy trenerzy jak – Fabio Cannavaro, Andrea Pirlo czy Jurgen Klinsmann mogą działać na wyobraźnie polskich kibiców.

Istotną kwestią są zarobki, jakich oczekują uznani trenerzy, którzy często inkasują kilka milionów euro rocznie. “Przegląd Sportowy” twierdzi, że prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej rozważa zaproponowanie stanowiska Andrijowi Szewczence.

Na ostatnim EURO 2020 dotarł z reprezentacją Ukrainy do ćwierćfinału. Po turnieju rozstał się z federacją po pięciu latach współpracy. Na początku listopada 2021 roku przejął CFC Genoą którą postara się utrzymać w Serie A. Genueńczycy mają na koncie jedno zwycięstwo, a Ukrainiec musi zimą dokonać kilku wzmocnień.

Biało-czerwoni 24 marca zmierzą się na moskiewskich Łuźnikach z Rosją w pierwszym barażu o awans na mistrzostwa świata w Katarze. W przypadku wygranej Polaków czeka rywalizacja z kimś z pary – Szwecja – Czechy.

Gianluca Di Marzio: Porozumienie Herthy Berlin z Genoą ws. Krzysztofa Piątka

źródło: przegladsportowy.pl /


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.