Problemy kadrowe Derby County. Jak przebiega rehabilitacja Krystiana Bielika?

Krystian Bielik

Zdjęcie: https://www.przegladsportowy.pl/

Drużyna Derby County ma nadzieję na występ Matta Clarke’a w dzisiejszym spotkaniu z Watfordem na Vicarage Road.

Na konferencji prasowej szkoleniowiec Derby, Wayne Rooney wypowiedział się na temat sytuacji kadrowej w swojej drużynie poruszając temat między innymi Krystiana Bielika.

Matt Clarke – Czuje się dobrze. Zobaczymy, w jakiej dyspozycji będzie przed meczem. Porusza się swobodnie, więc mamy wielką nadzieję, iż będzie w dobrej dyspozycji na piątkowe starcie z Watfordem.

Tom Lawrence – Kilkukrotnie trenował na boisku, ale wciąż nie jest w pełni sprawny. Doznał bardzo ciężkiego urazu kostki, więc wciąż skarży się na ból przy obracaniu się. Jest pod odpowiednią opieką, więc wszystko idzie w dobrym kierunku.

Jack Stretton – Jack od dłuższego czasu biega na trawiastym boisku, ale nie jest w stanie trenować z pierwszą drużyną. Kiedy będzie sprawny i gotowy będzie trenował z nami. Bardzo go cenię i kiedy wróci otrzymamy zastrzyk nowej jakości.

Jordon Ibe – Jordon radzi sobie coraz lepiej. Wciąż trenuje z trenerami od fitnessu, robi postępy, więc chcemy przyspieszyć jego powrót na boisko.

Krystian Bielik
Kontuzja – kolano
Ostatni występ z Bristol City (30 stycznia 2021)

– Krystian ma zaplanowaną operację na przyszły tydzień. Był w pobliżu pierwszej drużyny podczas rehabilitacji. Przejdzie operację i mamy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z naszymi myślami. Będzie mógł rozpocząć długą rehabilitację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *