Prezes Bayernu jasno o przyszłości Muellera: Thomas należy do Bawarii

whoscored.com


Kontrakt Thomasa Muellera wygasa wraz z końce przyszłego sezonu i wciąż nie wiadomo, czy zostanie on przedłużony. Prezes bawarskiego klubu nie ma jednak żadnych wątpliwości w tej sprawie.

–  Postanowiłem, że chce grać w piłkę na najwyższym poziomie do 2025 roku. Na ten moment tak to wygląda. Mój kontrakt obowiązuje jeszcze prze 1,5 roku, dlatego trzeba zobaczyć, co da się z tym zrobić – stwierdził kilka tygodni temu w rozmowie z Bildem pomocnik Bayernu.

Na ten moment ciężko wyobrazić sobie mistrza Niemiec bez 32-latka w składzie, ale takiego scenariusza nie można w pełni wykluczyć. Podobnie ma się z resztą sytuacja dwóch pozostałych kapitanów Bayernu, Neuera oraz Lewandowskiego. Na tę sprawę nieco inaczej zapatruje się prezes klubu, Herbert Hainer.

–  Thomas to zawodnik zdolny do wszystkiego. Jest dla nas bardzo ważny zarówno na boisko, jak i poza nim. Jestem mocno przekonany, że Thomas należy do Bawarii tak, jak Katedra NMP należy do Monachium. Jest symbolem tej drużyny – powiedział w programie Blickpunkt Sport.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.