Jakub Moder przejdzie operację. Zdąży na Mundial?

źr: zdjęcie z kanału łaczynaspilka.pl


Jak podaje serwis “meczyki.pl” Jakub Moder w środę 13 kwietnia przejdzie operację zerwanego więzadła krzyżowego w kolanie.

PZPN chciał, by Jakub Moder przeszedł operację w Polsce, jednakże władze Brighton&Hove Albion zadecydowały inaczej. Postawiono na sprawdzoną metodę, a zabieg rekonstrukcji więzadeł krzyżowych w kolanie ma przeprowadzić chirurg Andy Williams.

Lekarz ten jest dosyć znany w środowisku piłkarskim. W przeszłości operował on Andy’ego Carrolla, Danny’ego Ingsa, Theo Walcotta, Danny’ego Welbecka czy Virgila van Dijka. Jak wiemy, operacja tego ostatniego była aż nadto udana. Pomimo, że Holender dochodził do siebie długo, to prezentuje się jeszcze lepiej niż przed kontuzją.

Moder w barażowym meczu ze Szwecją (2:0) pokazał się z bardzo dobrej strony i walnie przyczynił się do tego, by Polska awansowała na Mistrzostwa Świata w Katarze. Pomocnik ma nadzieję, że uda mu się wykurować do listopada. Nadzieję tę ma także Czesław Michniewicz, dla którego były zawodnik Lecha Poznań jest kluczowym zawodnikiem w kadrze.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.