Premier League: Wolves coraz bliżej awansu do Ligi Europy!

101greatgoals.com

Wraz z Tottenhamem oraz Manchesterem United Wolves walczy o awans do europejskich pucharów. W swoim dzisiejszym spotkaniu pewnie pokonali Crystal Palace 2:0. Przed ostatnią kolejką mają trzy punkty straty do Czerwonych Diabłów i tylko punkt przewagi nad Kogutami!

Wolves chciałoby powtórzyć sukces w ubiegłego sezonu, gdzie po zajęciu siódmego miejsca dostali szansę w barażach. Tam bezproblemowo poradzili sobie z każdym przeciwnikiem, a najgroźniejszym z nich było Torino! W tej chwili marzy im się również wystąpienie w przeszłorocznej edycji, ale do tego potrzeba walki w Premier League do samego końca. Dzięki zwycięstwu nad Crystal Palace wciąż zachowują szansę na awans.

Pierwsza połowa było dość rozczarowująca. Żadna z ekip nie przekonała nas czymś konkretnym, brakowało polotu, ciekawych zagrań. Dopiero w 41. minucie gospodarze wykorzystali swoją skuteczność  i dzięki bramce Daniela Podence wyszli na prowadzenie. Po zmianie stron dominację nad meczem przejęli gospodarze. Zwietrzyli szansę na wygraną przy tak grającym rywalu i konsekwentnie spychali ich do defensywy. Ekipa Roy’a Hodgsona nie miała pomysłu jak zneutralizować ciągły napór Wolves. W 68. minucie decydującego gola, który przesądził o wyniku zdobył Jonny.