Premier League: Everton triumfuje w derbach. Kolejna kontuzja w Liverpoolu

Everton

Liverpool przegrał z Evertonem 0:2 w 25. kolejce Premier League. Bohaterami ekipy Carlo Ancelottiego byli Richarlison i Gylfi Sigurdsson.

Gospodarze nie zdołali się porządnie rozgrzać, a Everton prowadził już w trzeciej minucie. “The Toffees” wykorzystali serię błędów rywali. James Rodriguez posłał znakomite podanie do Richarlisona, który w tempo wybiegł do piłki zza obronę rywali i pokonał Alissona. Obydwie ekipy miały potem swoje sytuacje, ale na kolejne trafienie czekaliśmy do 83. minuty. Sigurdsson wykorzystał rzut karny.

Warto odnotować kolejne problemy kadrowa Liverpoolu. Kontuzji doznał Jordan Henderson, który musiał zejść z boiska.