Prawnik Emreliego: Myślę, że akcja była zorganizowana przez klub

Wisla - Legia, Emreli

Zdjęcie: Mateusz Kostrzewa (Legia.com)

– Niestety też myślę, że ta akcja była zorganizowana przez klub. Czemu? Historia Legii jest mroczna – mówi prawnik Mahira Emreliego, którego cytuje “weszlo.com”.

Azerski napastnik był jednym z poszkodowanych piłkarzy przez atak bandytów, którzy są związani z Legią Warszawa. Konsekwencje napaści są do tej pory, a Mahir Emreli nie poleciał na obóz do Dubaju i domaga się rozwiązania kontraktu.

Zadałem klubowi pytanie: jak można było zatrzymać autobus eskortowany przez policję?. Policja ma przecież broń i może temu zapobiec. Ale nic nie zrobiono, tylko patrzono. Po drugie, kto otworzył drzwi autobusu? – zastanawia się Anil Dincer, cytowany przez “weszlo.com”.

– W Polsce kibice mogą więcej od stróżów prawa? Niestety też myślę, że ta akcja była zorganizowana przez klub. Czemu? Historia Legii jest mroczna. Wyjeżdżają do Holandii i atakują kibiców Ajaxu. Kibice ranią angielską policję w meczu z Leicester. Wchodzą na teren klubu, atakują kibiców i zawodników. To nie pierwszy raz. Taki system został ustanowiony między klubem a kibicami. Ktoś musi dać dobrą lekcję kierownictwu Legii – opisuje.

źródło: weszlo.com /

Marek Koźmiński o prezesie PZPN: Dla mnie robienie szopki


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.