Marek Koźmiński o prezesie PZPN: Dla mnie robienie szopki

laczynaspilka.pl

Dla mnie robienie szopki. Ogłaszanie, z kim ktoś rozmawiał i się spotykał, do niczego dobrego nie prowadzi – uważa Marek Koźmiński w “sport.tvp.pl”.

Cezary Kulesza spotyka się osobiście z kandydatami na selekcjonera reprezentacji Polski. Deklarował, że 19 stycznia zostanie ogłoszone nazwisko następcy Paulo Sousy, ale niewykluczone, iż ten termin może być późniejszy. Faworytem do objęcia kadry cały czas jest Adam Nawałka, choć w sobotę w Warszawie pojawił się Fabio Cannavaro.

Były wiceprezes PZPN krytykuje posunięcia Kuleszy. – Dla mnie robienie szopki. Ogłaszanie, z kim ktoś rozmawiał i się spotykał, do niczego dobrego nie prowadzi. Tego typu rozmowy powinno toczyć się w kuluarach. Dopiero później do przestrzeni publicznej powinna wypłynąć konkretna informacja, a nie przeciek. Takie jest moje zdanie. Uważam, że wszystko jest pewną grą. Komuś zależy, aby plotki docierały do ludzi – wyjaśnia Koźmiński w serwisie “sport.tvp.pl”.

– Jedyną osobą, która na krótki okres czasu może przejąć reprezentację, jest Adam Nawałka. Gdybyśmy mieli dużo czasu na przygotowanie kadry i wdrożenie swojego pomysłu to moim faworytem numer jeden byłby Maciej Skorża. Ma doświadczenie międzynarodowe, jest Polakiem i pokazuje, że mógłby poprowadzić naszą kadrę – dodaje.

Już tylko nieco ponad dwa miesiące dzieli biało-czerwonych od barażu o mundial w Katarze z Rosją na Łużnikach. Wątpliwe, by Cannavaro poprowadził kadrę, ponieważ liczy na oferty z Premier League.

Na nowego selekcjonera poczekamy dłużej niż myśleliśmy? Wstępna data może ulec zmianie


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.