Oficjalnie: Młodzieżowy reprezentant Iranu w Pogoni Szczecin

pogonszczecin.pl

18-letni Yadegar Rostami zasilił rezerwy Pogoni Szczecin. Pomocnik jest młodzieżowym reprezentantem Iranu.

– Na początku czułem tęsknotę za domem, za rodziną. Treningi w Pogoni bardzo wiele mi jednak dały. Po tych kilku miesiącach czuję, że jestem w gronie dobrych ludzi, którzy pomogą mi w rozwoju – opowiada Rostami.

– Sztab szkoleniowy jest świetny, wszyscy ludzie bardzo pomocni. Warunki do trenowania też są niesamowite. Gdy przyjeżdżałem do Szczecina nie do końca wiedziałem, co mnie tutaj czeka. Już pierwsze wrażenie było jednak znakomite. Poczułem szczęście, że mogę funkcjonować w takim miejscu – dodaje.

Z kadrą walczy o Igrzyska Olimpijskie 2024. – Jesteśmy zadowoleni, że udało nam się dopiąć ten transfer pod kątem formalnym. Dla nas to duży skok w świat, bo Pogoń staje się marką już nie tylko europejską, ale też światową. Mam nadzieję, że Yadegar pokaże swój potencjał i będziemy mieli z niego dużo pożytku – najpierw w drugim zespole, a docelowo również na poziomie ekstraklasymówi Patryk Dąbrowski.

Pozyskanie Yadegara Rostamiego ma być początkiem współpracy pomiędzy Pogonią Szczecin oraz KIA Football Academy. Obie strony rozmawiają bowiem o możliwości przeprowadzenia kolejnych ruchów transferowych oraz cyklicznych meczach kontrolnych – napisano w komunikacie.

– Nawiązaliśmy bardzo fajny kontakt. Myślę, że obie strony mogą czerpać z tej współpracy wymierne korzyści. Bardzo byśmy chcieli, żeby następne roczniki przyjeżdżały raz do roku do Szczecina – poznać miasto, obejrzeć akademię, ale również zagrać sparing z naszymi zawodnikami – podsumowuje Patryk Dąbrowski.

źródło: pogonszczecin.pl /


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.