
Poręba blisko transferu na zachód
Według informacji Tomasza Włodarczyka, Łukasz Poręba może odejść podczas letniego okienka transferowego z Zagłębia Lubin do Herthy Berlin lub Hellasu Verona.
Łukasz Poręba jest kolejnym diamencikiem z akademii Zagłębia Lubin. Młodzieżowy reprezentant Polski już w najbliższym czasie może być sprzedany za naprawdę duże pieniądze. Wobec tego byłby następnym młodym, zdolnym, z którego dochód solidnie zasiliłby klubową kasę. Wcześniej za miliony euro, Zagłębie Lubin wypuszczało już Bartosza Slisza, czy Bartosza Białka.
Bardzo dobre występy w wykonaniu 20-latka przyciągają potencjalnych nabywców. Klubami zainteresowanymi sprowadzeniem Poręby są Hertha Berlin i Hellas Verona. Oba chciałyby widzieć Polaka w swoich składach. Jednak do ataku najprawdopodobniej przystąpią dopiero latem, gdy jego kontrakt będzie obowiązywać jeszcze przez rok. Pomimo tego, klub z województwa dolnośląskiego i tak będzie chciał zainkasować za swojego wychowanka milion, bądź dwa.
Łukasz Poręba wystąpił w tym sezonie w 16 spotkaniach, zanotował w nich dwie asysty.
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal nadal nie potrafi wygrać. Bezbramkowy remis z Górnikem (WIDEO)
Michał Szewczyk / 22 kwietnia 2025, 21:40
-
AktualnościSzok w Górniku! Jan Urban zwolniony, następca wybrany
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 13:34
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Lechia w doliczonym czasie zdobywa arcyważne trzy punkty (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 12:30
-
La LigaCarlo Ancelotti na wylocie z Realu Madryt? Zadecydować może Liga Mistrzów
Victoria Gierula / 11 kwietnia 2025, 16:10
-
Plotki transferoweDejan Kulusevski może wrócić do Serie A, ale nie do Juventusu
Victoria Gierula / 5 kwietnia 2025, 16:16
-
La LigaReal Madryt jest gotów rozpocząć rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu z kluczowym obrońcą
Victoria Gierula / 5 kwietnia 2025, 16:01