Wdowiak budzi zainteresowanie klubów Ekstraklasy

Mateusz Wdowiak / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Po odstawieniu do rezerw Cracovii, Mateusz Wdowiak zdecydował się na poszukiwanie nowego klubu. Jak donosi Tomasz Włodarczyk, największą szansę na jego pozyskanie ma obecnie Lech Poznań.

Kuriozalna sytuacja związana z Mateuszem Wdowiakiem zaczęła się w październiku poprzedniego roku. Skrzydłowy odrzucił propozycję nowego i dłuższego kontraktu z dotychczasowym pracodawcą. Wobec tego, trener Michał Probierz z miejsca odstawił go na boczny tor i zesłał go do rezerw.

Piłkarz nie zgodził się z takim werdyktem i złożył wniosek do Piłkarskiego Sądu Polubownego PZPN. Domaga się w nim rozwiązania kontraktu z winy klubu, aby mógł spokojnie znaleźć nowe miejsce pracy. Posiedzenie w tej sprawie odbędzie się 18 stycznia.

Czołowe kluby Ekstraklasy nie pozostają ślepe, na odejście zawodnika Pasów. Według informacji Tomasza Włodarczyka, największe zainteresowanie wykazuje Lech Poznań, ale inne kluby również nie pozostają bez szans. Sytuację młodzieżowego reprezentanta Polski monitorują także Legia Warszawa, Pogoń Szczecin czy Raków Częstochowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *