“Porażka będzie nas długo bolała” – Piotr Tworek po przegranej Warty Poznań z Zagłębiem Lubin

Tworek

wartapoznan.pl

Warta Poznań nadal bez zwycięstwa w PKO Ekstraklasie. Beniaminek tym razem nie podołał Zagłębiu Lubin, a decydująca bramka padła w końcówce spotkania.

Sposób przegranej wyraźnie uderzył w Piotra Tworka, głównego szkoleniowca Warty. Po meczu przyznał, że jest to niekomfortowe uczucie.

Porażka będzie nas długo bolała, ponieważ straciliśmy bramkę w końcówce meczu. Jest to niekomfortowe uczucie, zawodnicy siedzą teraz zasmuceni w szatni. KGHM Zagłębie było dziś lepszym zespołem, szczególnie w drugiej połowie. Dobrze wychodziło nam odcinanie podań Starzyńskiego i Bashkirova. Straciliśmy jednak bramkę w końcówce i nie mieliśmy już czasu, aby odpowiednio zareagować – ocenił.

Zostawiliśmy dużo serca oraz zdrowia na boisku. Było to dla nas trudne spotkanie, ale szkoda, że nie wywalczyliśmy dziś chociaż jednego punktu. Największym naszym minusem było to, że nie potrafiliśmy dłużej utrzymać się przy piłce, aby przeprowadzić skuteczny kontratak. Nic nie jest w stanie nas złamać i wiemy, że czeka nas dużo pracy, dlatego zaczynamy przygotowania do następnego meczu – dodał Tworek.

Następny mecz w Ekstraklasie Warta zagra 12 września. Ponownie czeka ją trudne zadanie – podejmie Piast Gliwice.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *