Polska – Turcja (10.06) – gdzie oglądać? Transmisja TV i Online

Robert Lewandowski

Fot. Mateusz Czarnecki

Dziś o godzinie 20:45, odbędzie się mecz towarzyski na PGE Narodowym w Warszawie, gdzie zmierzą się reprezentacje Polski i Turcji. W artykule przedstawiono opcje, gdzie można śledzić transmisję tv i online, w tym także możliwości oglądania spotkania bezpłatnie.

Gdzie oglądać mecz towarzyski Polska – Turcja?

Spotkanie Polska – Turcja będzie można oglądać na żywo w telewizji na kanale TVP 1. Dostępne są także transmisje online na platformach Pilot WP, Canal+online oraz bezpłatnie na sport.tvp.pl.

Polska – Turcja, transmisja w Pilot WP

Transmisję z dzisiejszego meczu można oglądać w Pilot WP po zarejestrowaniu konta i wykupieniu pakietu z kanałami telewizyjnymi. Kanał TVP 1, na którym będzie pokazywany mecz, dostępny jest w płatnym pakiecie kanałów Lajt z reklamami, który Pilot WP oferuje od 5,99 zł miesięcznie. Transmisję z meczu w Pilot WP można oglądać poprzez stronę internetową (na komputerze) oraz aplikację (smartfony i tablety – Android, iOS, Huawei; telewizory i inne urządzenia – Android TV, LG WebOS, Samsung, Chromecast, Airplay, Fire TV).

Polska – Turcja, transmisja w Canal+online

Aby obejrzeć transmisję z dzisiejszego meczu w Canal+online, należy wykupić pakiet “Canal+”, który jest dostępny w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie (przez pierwsze trzy miesiące). Dodatkowo za 20 zł można też wykupić pakiet kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Z oferty platformy Canal+online można korzystać za pomocą strony internetowej (na komputerze) oraz w aplikacji (na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). W Canal+online można oglądać jednocześnie transmisje na dwóch urządzeniach, co umożliwia podzielenie się dostępem do konta z drugą osobą.

Polska – Turcja, transmisja TVP

Transmisję z dzisiejszego spotkania można też oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl. Ponadto, dostępna jest też aplikacja TVP Sport, w której również dostępna jest darmowa transmisja. Strona internetowa sport.tvp.pl przeznaczona jest dla komputerów. W aplikacji TVP Sport można natomiast oglądać mecz na smartfonach i tabletach (Android, iOS), telewizorach Smart TV i innych urządzeniach (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Pakiet "Lajt z reklamami" za 5,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.