Holandia – Islandia (10.06) – transmisja, gdzie oglądać?

fot. talksport.com

W poniedziałek o godzinie 20:45 na stadionie De Kuip w Rotterdamie odbędzie się mecz towarzyski pomiędzy drużynami z Holandii i Islandii. W niniejszym artykule przedstawiono, gdzie można śledzić transmisję telewizyjną oraz online, a także czy dostępne są bezpłatne opcje transmisji.

Gdzie oglądać mecz Holandia – Islandia?

Spotkanie na żywo będzie transmitowane w telewizji na kanale Polsat Sport 1. Transmisję online można śledzić za pośrednictwem platformy Polsat Box Go.

Holandia – Islandia, transmisja online za darmo

Transmisja starcia Holandia – Islandia nie jest dostępna za darmo. Oglądanie online możliwe jest wyłącznie na płatnych platformach streamingowych.

Holandia – Islandia, transmisja w Polsat Box Go

Platforma, która oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania to Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. Pakiet ten zapewnia dostęp do kanałów Polsat Sport oraz innych kanałów sportowych. Transmisję w Polsat Box Go można oglądać na stronie www, w aplikacji na smartfony i tablety (iOS, Android), a także na urządzeniach takich jak Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV czy LG Smart TV. W Polsat Box Go jest również możliwość oglądania transmisji na 2 urządzeniach jednocześnie, co umożliwia korzystanie z jednego konta przez dwie osoby.

» Oglądaj transmisję w Polsat Box GoDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.