Chile doprowadziło do remisu [Relacja Live]

Robert Lewandowski / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Polska mierzy się z Chile w meczu towarzyskim. Czy blok defensywny bez Kamila Glika zda pierwszy poważny egzamin? Zapraszamy na relację live z tego spotkania.

90′ Koniec meczu. Remisujemy 2:2. Dziękujemy za uwagę.

87′ Cuevas wchodzi za Castillo, a za Diaza zagra Sierralta.

85′ Obydwie strony wyraźnie zwolniły tempo rozgrywania akcji.

82′ Zmiana w Chile. Za Angelo Sagala wchodzi Jose Bizama. Z kolei w Polsce po chwili Macieja Rybusa zmienił Bartosz Bereszyński.

81′ Kolejny rzut rożny dla Chile, ale poradziła sobie z tym zagraniem nasza obrona.

79′

75′ Znakomita akcja reprezentacji Polski, ale z bliskiej odległości niecelnie uderzył Milik.

74′ Roberta Lewandowskiego zmienia Łukasz Teodorczyk.

73′ Dobra okazja dla Chile, ale jeden z zawodników zagrał piłkę ręką.

67′ Kolejna zmiana w reprezentacji Polski. Jacek Góralski wchodzi za Kamila Grosickiego. W Chile za Jimmy’ego Martineza wszedł Angelo Araos.

65′ Następna próba Krychowiaka, który uderzył mocno niecelnie z szesnastego metra.

63′ 41 216 kibiców dzisiaj na trybunach.

62′ Świetna okazja dla Krychowiaka, który na pełnej prędkości przetarł się w pole karne, ale obrońca przeszkodził mu w ostatniej chwili w oddaniu strzału.

56′ 2:2. Fatalne wybicie piłki Cionka i gol Albornoza z dystansu.

51′ Zieliński zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył mocno niecelnie.

50′ Dla tych co nie widzieli, jeszcze raz bramka Lewego:

48′ Chile zaczyna od ofensywy. Wywalczyli rzut rożny, ale Lewandowski świetnie sobie poradził w pojedynku główkowym. Po chwili kolejne dośrodkowanie, które wybił Bednarek.

46′ Trzy zmiany w reprezentacji Polski. Za Szczęsnego wszedł Fabiański, Piszczka zmienił Thiago Cionek, Linettego zastąpił Milik.

45′ Koniec pierwszej połowy.

42′ Bramka dla Chile nieco przywróciła sposób gry obydwóch drużyn do pierwszych minut tego meczu.

39′ Diego Valdez na 1:2. Duży błąd przy tej akcji Krychowiaka.

38′ Castillo to na razie jeden z najaktywniejszych piłkarzy przyjezdnych. Kolejna próba po błędzie jednego z obrońców Polski. Na szczęście niecelna.

37′ Albornoz za Vegasa. Zmiana w Chile.

35′ 2:0!!! Piotr Zieliński!

33′ Kolejny strzał Grosickiego, tym razem celny, ale obronił bramkarz.

30′ Piękny gol Roberta Lewandowskiego z dystansu! 1:0!!!

28′ Błaszczykowski świetnie urwał się skrzydłem i dośrodkował do Grosickiego, ale ten mocno niecelnie uderzył z woleja.

26′ Dobra próba Linettego, ale pewnie obronił bramkarz rywali.

25′ Żółta kartka dla Vegasa.

22′ Pierwsza składniejsza akcja Polaków. Zakończona jednak mocno nieszczęśliwie przez Grosickiego. “Grosik” próbował wrzucić piłkę, ale ta najpierw odbiła się od Chilijczyka, a chwilę potem od niego.

20′ Krychowiak blisko szczęścia, przy strzale głową po rzucie rożnym.

18′ Nieuznana bramka Chile. Spalony.

17′ Mocno nieudany strzał z dystansu Martineza.

13′ Piszczek próbował przedrzeć się skrzydłem pod pole karne, został powstrzymany ostrym wślizgiem. Sędzia nie odgwizdał faulu.

10′ Lekką przewagę póki co mają przyjezdni. Polacy starają się spokojnie rozgrywać akcje i czekać na błędy rywali.

5′ Valdes uderzył z szesnastego metra, ale pewnie interweniował Szczęsny.

3′ Pierwsza próba reprezentacji Polski. Lewandowski dostał dobre podanie od Krychowiaka. Został jednak wypychany przez obrońców rywali i oddał strzał z ostrego kąta, obroniony przez bramkarza Chile.