Zapraszamy na naszą relację live ze spotkania 17. kolejki Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko Biała – Legia Warszawa.

Podbeskidzie Bielsko-Biała: 1. Emiljus Zubas – 15. Adam Mójta, 90. Kristian Kolcak, 3. Krystian Nowak, 32. Adam Pazio – 6. Kohei Kato – 20. Mateusz Szczepaniak, 27. Adam Deja, 7. Mateusz Możdżeń, 8. Jakub Kowalski – 23. Robert Demjan.

Rezerwowi: 83. Wojciech Kaczmarek, 5. Frank Kwame Adu, 4. Gracjan Horoszkiewicz, 9. Dariusz Kołodziej, 93. Fabian Hiszpański, 19. Maciej Felsch, 17. Kamil Jonkisz.

Legia Warszawa: 1. Arkadiusz Malarz – 28. Łukasz Broź, 4. Igor Lewczuk, 3. Tomasz Jodłowiec, 17. Tomasz Brzyski – 6. Guilherme, 23. Stojan Vranjes, 8. Ondrej Duda, 18. Michał Kucharczyk – 99. Aleksandar Prijović, 11. Nemanja Nikolić.

Rezerwowi: 12. Dusan Kuciak, 13. Arkadiusz Piech, 20. Ivan Trickovski, 33. Michał Żyro, 9. Marek Saganowski, 15. Michał Kopczyński, 19. Bartosz Bereszyński.

podbeskidzieLegia Warszawa

Podbeskidzie Bielsko-Biała  – Legia Warszawa 2:2

—————————————————————————————————————————————–

1′ – Zaczęli!!!

3′ – rzut rożny i zablokowany strzał Prijovici!

5′ – świetne podanie Guilherme do Nikolicia, Serb jednak nie przyjął piłki.

6′Gol-bramka4 GOOOOOOOOOOOOOOOL dla Podbeskidzia! Demjan z bliskiej odległości pokonuje Malarza.

Legia gra szybko, ale niedokładnie.

10′ – Faul na Kucharczyku i rzut wolny!

13‘ – kilka prób Wojskowych, jednak bezskutecznie.

15′ – Nikolić sam na sam z bramkarzem, jednak był na spalonym!

17′ – Kontra gospodarzy i strzał Kowalskiego. Mogło być 2:0!

20′ –  yellow card żółta kartkaŻółta kartka dla Dudy!

23′– Znów Malarz ratuje Legie!

26′ – Rzut rożny dla gości. Niewiele brakowało a byłoby 1:1!

30′– Kolejna szansa dla Legii, ale nie zrozumieli się Brzyski z Kucharczykiem.

31′ – Dobra interwencja Zubasa po strzale Guilherme.

35′ – Demjan bliski zdobycia drugiej bramki, na szczęście dla gości strzelił w poprzeczką!

37′– Broź prosto w bramkarza gospodarzy!

40′– Kolejny rożny zmarnowany przez Legionistów!

42′czerwona-kartka-red-cardKartka dla Kolcaka po brzydkim faulu na Guilherme.

45′– Brzyski  trafia w słupek po strzale z wolnego!

45′– Koniec pierwszej połowy.

46′ – Zaczynamy drugą połowę!

50′ – Legia zdecydowanie atakuje, jednak nadal 1:0 dla Podbeskidzia.

55′ – Legia nadal niedokładnie, nie potrafi wykorzystać przewagi liczebnej na boisku.

59′ – Arkadiusz Piech zastępuje Aleksandara Prijovicia.

60′zolta-kartka-yellow-card45 Żółta kartka dla Lewczuka!

62′ – Mieliśmy po strzale z obu stron, jednak strzał Vranjesa obronił Zubas a Demjan niecelnie!

65′ – Podbeskidzie zamknięte na własnej połowie. Co jakiś czas przeprowadza kontry, które są bardzo niebezpieczne!

66′– Trickovski za Guilherme, Jonkisz za Demjana.

68′Gol-bramka4 Gooooooooooool!!!1-1 po bramce Nikolicia w 68. minucie

71′– zolta-kartka-yellow-card45 Żółta kartka dla Jodłowca.

75′ – Legia walczy o zwycięską bramkę! Póki co nadal remis.

80′ – Michał Żyro w miejsce Łukasza Brozia.

85′ – Zaraz koniec. Czy ktoś jeszcze zdobędzie zwycięską bramkę?

86′Gol-bramka4GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Mójta i 2:1!

90′– Zmiana: Kołodziej za Kowalskiego.

90′Gol-bramka4GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl!!! Vranjes ratuje Legii punkt w ostatniej minucie!!!