Polscy sędziowie poprowadzą mecze eliminacji Mistrzostw Świata

Szymon Marciniak

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław, 15.07.2020 / fot. Mikołaj Barbanell

UEFA wyznaczyła kolejnych sędziów do meczów eliminacji Mistrzostw Świata w strefie europejskiej. Wśród nich są Szymon Marciniak i Paweł Raczkowski. 

Marciniak będzie rozjemcą w meczu pomiędzy Grecją a Gruzją w grupie B, gdzie liderem jest Szwecja. Byli Mistrzowie Europy zajmują trzecie miejsce, a Gruzini czwarte. Podopieczni Johna Van’t Schipa do tej pory rozegrali jeden mecz i dosyć niespodziewanie zremisowali z Hiszpanią na wyjeździe 1:1. Blisko remisu z La Furia Roja była też Gruzja, ale ostatecznie stracili gola w doliczonym czasie gry i musieli obejść się smakiem. Sytuacja podopiecznych Willy’ego Sagnola jest już bardzo trudna, bo wcześniej jego reprezentacja uległa także Szwecji.

Paweł Raczkowski natomiast poprowadzi starcie Litwy z Włochami w grupie C. Podopieczni Roberto Manciniego świetnie rozpoczęli eliminacje, wygrywając dwa mecze. W starciu z Litwinami również są zdecydowanymi faworytami. Dla naszych sąsiadów będzie to drugi mecz o punkty. Wczoraj przegrali 0:1 ze Szwajcarią, a wcześniej wysoko ulegli Kosowu w meczu towarzyskim 0:4.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *