Polacy ruszą na podbój Cypru? Dwóch piłkarzy na liście życzeń Arisu Limassol

Jacek Góralski, )Piotr Zieliński / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Kolejnych dwóch Polaków może występować na Cyprze w przyszłym sezonie. Jacek Góralski i Karol Struski znaleźli się w orbicie zainteresowań Arisu Limassol – informuje Tomasz Włodarczyk. 

Polska diaspora na Cyprze niedługo może się powiększyć. Jak informuje Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl, władze Arisu Limassol sondują możliwość pozyskania Jacka Góralskiego i Karola Struskiego.

Pierwszy z nich występuje w kazachskim Kajracie Ałmaty, w którym pełni funkcję kapitana. Kontrakt defensywnego pomocnika wygasa z końcem 2023 roku i na razie władze klubu nie pracują nad jego przedłużeniem. Niepewna przyszłość Góralskiego w ekipie z południowo-wschodniej części kraju może doprowadzić do jego letniego transferu.

Drugim Polakiem obserwowanym przez skautów Arisu jest Karol Struski. 21-letni pomocnik szturmem wywalczył miejsce w wyjściowym składzie Jagiellonii i w trwającym sezonie zaliczył już 25 występów w PKO BP Ekstraklasie. Jego umowa z klubem wygasa z końcem przyszłego sezonu. Najbliższe okienko transferowe stanowi ostatnią opcję, by na nim zarobić.

Obecnie w cypryjskiej ekstraklasie występuje pięciu Polaków – Mariusz Stępiński, Jakub Łabojko, Kamil Wojtkowski, Patryk Procek i Kacper Chorazka.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.