Klub polskiego napastnika w następnej rundzie krajowego pucharu

poranny.pl

Apoel Nikozja na wyjeździe wygrał 3:1 z Arisem Limassol. Spotkanie zostało rozegrane w ramach 1/4 finału Pucharu Cypru. Swoją cegiełkę do tego sukcesu dołożył Mateusz Piątkowski, który został wpuszczony na plac gry w 79. minucie meczu.

Wynik zawodów otworzył w 49. minucie Georgios Efrem. Gospodarzom na odpowiedź wystarczył zaledwie kwadrans, bo do bramki trafił Maragoudakis. Wszystko już wskzywało na dogrywkę, ale w przeciągu kilku minut udało się przyjezdnym ustrzelić dwa gole. Najpierw w 77.minucie sztuki dokonał De Vincenti, a kilka chwil później wynik dzisiejszego pojedynku zamknął Aloneftis.

Do godnego do odnotowania należy fakt, że w wyjściowej “11” Apoelu pojawił się Semir Stilić, zawodnik słynący z gry m.in. w Lechu Poznań.