Podbeskidzie ma nowego napastnika. Peter Wilson przechodzi testy medyczne

tspodbeskidzie.pl

Podbeskidzie Bielsko-Biała finalizuje czwarty transfer w trakcie zimowego okienka transferowego. Aktualnie ostatni zespół PKO BP Ekstraklasy wzmocni Peter Wilson, który w czwartkowe popołudnie przejdzie testy medyczne przed podpisaniem kontraktu z klubem.

24-letni napastnik z Liberii jesienią występował w Sheriffie Tiraspol. W mołdawskiej ekstraklasie rozegrał 17 meczów, w których zdobył siedem bramek. Wcześniej mierzący 1,82 cm wzrostu zawodnik występował w szwedzkim Sundsvall, w którym rozegrał łącznie 98 spotkań.

Peter Wilson do aktualnie ostatniego zespołu PKO BP Ekstraklasy dołączy na zasadzie wolnego transferu. Jak poinformował “Przegląd Sportowy”, bramkostrzelny napastnik ma podpisać półroczny kontrakt z możliwością przedłużenia, gdyby klub utrzymał się w ekstraklasie.

Dwukrotny reprezentant Liberii będzie czwartym wzmocnieniem Podbeskidzie w zimowym okienku. Wcześniej na Rychlińskiego trafili Rafał Janicki z Wisły Kraków, Petar Mamić z Rakowa Częstochowa i wypożyczony z czeskiego FK Teplice Jakub Hora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *