PKO BP partnerem medialnym zgrupowania Legii w Dubaju

Stadion Legia Warszawa | fot. Mikołaj Barbanell

Największy polski bank i sponsor tytularny Ekstraklasy PKO BP został partnerem medialnym zgrupowania Legii Warszawa w Dubaju, które odbędzie się w dniach 6 – 22 stycznia.

Legia Warszawa wspólnie z PKO BP przygotuje ekskluzywne formaty video, które w atrakcyjnej formie przybliżą kibicom przebieg przygotowań piłkarskiego Mistrza Polski do najważniejszej części sezonu 2020/21 na obozie w Dubaju.

 Zaplanowane w dniach 6 – 22 stycznia zgrupowanie odbędzie się w kompleksie Jebel Ali Beach Hotel, który jest wyposażony w profesjonalną infrastrukturę sportową i pozwoli na kompleksowe przygotowanie zawodników.

Kibice tęsknią za swoimi bohaterami z boiska i wspólnie przeżywanymi emocjami. Legia Warszawa i PKO BP zapraszają do obserwowania wyjątkowego zgrupowania legionistów, które pierwszy raz odbędzie się w Dubaju. Zaprezentujemy unikalne, zakulisowe materiały, a kibice będą czuć, jakby byli na miejscu razem z Arturem Borucem i pozostałymi zawodnikami, mimo że Warszawę i Dubaj dzieli 6,5 tysiąca kilometrów – mówi dyrektor komercyjny Legii Warszawa Paweł Kokosza.

Kontent będzie publikowany na stronie Legia.com, w aplikacji Legii oraz profilach klubu w social mediach: Facebook, Twitter, Instagram, YouTube i TIK TOK. Legia Warszawa jest najchętniej obserwowanym klubem sportowym w Polsce z bazą około 2 mln użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *